dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wielki Podrzutek Jagny

    A mój Mąż przywozi dzisiaj do domu kawałek dachu. Nie, nie zerwał nikomu, Pan od Dachu mu dał próbkę dachówki. Bardzo ładna. Ciemno szara, z takimi jaśniejszymi kawałkami. O, chyba takie coś:



    Ma taki kolor, że jasno beżowa elewacja będzie wyglądała bardzo dobrze. Bardzo się cieszę. Czekamy na wycenę. Ciekawe czy dalej się będę tak cieszyć...
  2. Wielki Podrzutek Jagny

    Okna zamówione, kolor wybrany już na sto procent. Złoty dąb. Bardzo ładne. Parapety, które też tam są omijam wzrokiem, bo jakoś nie wzięłam ich pod uwagę przy liczeniu czekających nas kosztów. Da się żyć bez parapetów? Może serwetkę położę i nie będzie widać, że nie ma....
    A koparka nam kopie dziurę pod ogrodzenie. Chcieliśmy mieć dużą działkę i mamy. Tylko teraz trzeba tę dużą działkę ogrodzić... Bagatela 300mb...Mąż liczy w pamięci ile to wyjdzie ...
  3. Wielki Podrzutek Jagny

    Za to widzę coś na co się upieram. Płytki do kuchni. Śliczne. Polcolorit. Mówię, że chcę. Widocznie mówię to takim tonem, że Mąż już wie, że opór nie ma sensu. Kiwa głową. Będą więc takie:


    I tu też pechowo, nie ma zdjęcia ciemniejszego koloru :(
    Ale zdjęcie nie oddaje ich urody, słowo daję. ...
  4. Wielki Podrzutek Jagny

    Sprawa podłogi do salonu jest najwyraźniej ostatecznie ustalona: będzie Nowa Gala i koniec. Umawiamy się, że już o tym nie będziemy rozmawiać. Sprawa łazienek jest nadal otwarta. Jedziemy sobie dzisiaj Zupełnie Gdzie Indziej, a tu widzę w Jabłonnie sklepik z polskimi glazurami. Krzyczę „O!” i pokazuję palcem mijany punkt. Zawracamy. No i wybieramy. Postanawiam się nie wtrącać. Skoro ja wybrałam Nową Galę, to teraz resztę niech wybiera mój Mąż a ja się nie będę ...
  5. Wielki Podrzutek Jagny

    Jestem okropna. Tak w ogóle i jeszcze z dwóch powodów: zaniedbuję swój dziennik i zaniedbuję dzienniki innych. Zawsze mnie złościło, że jak ludzie dochodzą do pewnego etapu, to coraz mniej piszą w dziennikach. Ale teraz rozumiem. Nie ma czasu! Jestem na forum w zupełnie innej roli. Opcję „szukaj” mam rozgrzaną do czerwoności. Szukam sztachet, siatki, kuchni, kafelków, wykładzin, kibelków i innych fajnych rzeczy. Jest ekstra zabawa. Oczopląsu dostaję średnio po dwóch ...
Strona 1 z 4