dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Aga_i_Janusz w Rododendronach - czyli jak powstaje nasz dom

    Wreszcie jest sie czym pochwalić, bo dom od zewnątrz wygląda już jak dom. Jest ocieplony (15 cm styropian), otynkowany na jasno (tynki silikonowy KABE), ma otynkowany marmolitem fundament, ma podbitkę.
    Zresztą co tu dużo gadać. Zobaczcie sami:


    ...
  2. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Pora na zdjęcia.
    Strop nad garażem z otworem na schody:


    Łazienka górna-wejście z holu:



    Po prawej od wejścia - miejsce na umywalkę (zdjęcie z wejścia):



    Dalej za ...
  3. mój dom - już do końca

    Znalazłem przez przypadek w necie NAJFAJNIEJSZE KUCHNIE I INNE TAKIE EVER. Już wysłałem moją poznańską zwiadowczynię na przeszpiegi jeżeli chodzi o ceny. Jak sie dowiedziała o jaki sklep chodzi, opowiedziała że była tam kiedyś raz - bardziej jak do muzeum niż do sklepu i że ceny ją zabiły a nie nalezy do middle class...
  4. Chatka Puchatka, czyli nasze budowanie na odleglosc....

    dzis dzwonilam do hurtowni, przyszly nasze plytki na parapety zewnetrzne.Znow bedzie KINDER niespodzianka bo jak zamawialam nie bylo wzoru. Zupelnie nie wiem jak beda wygladaly...

    Dwa tematy ostatnio chodza mi po glowie : schody i kominek. Znow cos sobie w glowce zakodowalam, czuje jakies klimaty ale problem w tym, ze tylko ja je czuje...
    A wiec kominek widze otwarty, tradycyjny, wiejski, duzy ! wszyscy odradzaja, bo dym, bo smierdzi a ja jak zamykam oczy to tylko taki widze ...
  5. A w?a?nie, ?e zbudujemy nasz KRYSZTA?

    Wracamy do gry. Casting do pierwszego docinka pod tytułem "stan surowy otwarty" zakończony. W roli głównej wystąpi ekipa spod samiuśkich Tater. Chłopaki mają się zakwaterować w następną środę.
    Także wszystko wskazuje na to, że c.d. (jednak) n. (i to wkrótce) 8)
Strona 11 z 12