dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    10 MARZEC 2009
    PROJEKT -> Projekt zakupiony!!!!!!!!!! Wreszcie, wreszcie go mamy! Hurrra!!!
    :lol: :lol:

    14 MARZEC 2009

    Pustaki ->
    Kto szybko płaci, ten dwa razy płaci
    W 2005 zapłaciłam za wczasu za mapę i wniosek do energetyki. Dziś wszystko się przedawniło, więc 546zł wyrzucone w błoto :(
    Jakby mi to nie dało nauczki to zdecydowałam się w marcu na zakup pustaków. Gdybym wtedy wiedziała, że do lipca stanieją o minimum ...
  2. ~dom anny

    A z moim architektem było tak -

    Poszłam do niego z prośbą o dom 180 - 200 m2.
    Dokładnie określiłam swoje potrzeby i oczekiwania. Prosiłam o wstępną koncepcję na koniec 2008 roku.
    Miała być prezentem urodzinowym dla koziorożca.

    Nie udało mu się zrobić nic do 02.2009 roku. Moje problemy w życiu osobistym spowodowały, że nie mogłam i nie miałam jak chodzić koło tego projektu. :cry:

    W lutym zobaczyłam dosyć fajną ...
  3. nasza podróż do.....domu, czyli adaptacja Sagi

  4. nasza podróż do.....domu, czyli adaptacja Sagi

    wrzuce sobie pomysly na pokoj chlopiecy :)



    a to jest fajna sprawa :)


    cos przesuwanego:
    ...
  5. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Nadrabiam tygodnie "nicniepisania" w dziennniku :wink:


    Zakupiłam dzisiaj byłam w "Biedronce" 3 szafy tekstylne za 49,99 zł każda. Cieszyłam się jak goopia, że w końcu ciuchy będę miała gdzie schować, aż do czasu, gdy przeczytałam: "Made in CHRL"!!! Ło matko pomyślałam sobie no i miałam rację!!!! Chała, jak jasna cholera!!! 2 pokrowce porwałam, próbując nałożyć je na stelaż (wszystko zdziełano zgodnie z załączoną instrukcją), 3 naderwałam!!! ...
Strona 1 z 19