dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dworek Jankamy

    Parę miesięcy nie pisałam, pewnie dlatego, że nie wydarzyło się nic tak efektownego ,aby się nad tym rozwodzić ,a tym bardziej fotkować.Tzn. "fotkowanie" odbywa się cały czas, ale instalacje u każdego wyglądają podobnie,więc nic ciekawego.Od pażdziernika suszymy tynki.Najpierw były otwarte okna,potem palenie w trociniaku,następnie osuszacz.Teraz w te mrozy ma biedulek (bardzo ciężko pracuje) przerwę.A tynki i tak nie wyschły.Ciekawe jakie będą konsekwencje.Wszystkie ...
  2. Domek AKA-JONEK

    Wczoraj byliśmy u siebie, głównie aby obejrzeć efekty pracy górali i jakoś zmierzyć się z tematem - układanie gresu. Jeśli chodzi o górali to chyba spisali się dobrze (jak zwykle :D), bo poddasze już całe skończone, ściany bielutkie i względnie (wizualnie) proste i ładnie zrobione. Góra wczoraj wydała mi się ogromna, może przez tą porażającą biel... i brak drzwi i schodów. Niestety baterie w aparacie odmówiły mi współpracy i zdjęć nie było.
    Jeśli chodzi ...
  3. Dziennik Irmy

    sprzątałyśmy dzisiaj z mamą dom, matko, ale wszędzie jest syf!
    Jak ci moi wykończeniowcy bałąganią, wszyscy tak mają, czy tylko oni?
    Ciekawe jak u Was wygląda sprzatanie na budowie, odpuszczacie i zostawiacie nietknięte do przeprowadzki, czy przeciwnie sprzątacie co jakiś czas żeby nie wyglądało jak w chlewie? Ja przyznaję się bez bicia, ze nie sprzatałam i nie za bardzo pilnowałam wykonawców no i teraz mam za swoje. Czeka mnie tydzień z żyletką, zęby doczyścić ...
  4. Nasza Lawenda

    podliczyłam dzisiaj wszytskie faktury.. spooooro sie tego uzbierało :o :o :o
    muszę czym prędzej złozyć wniosek o zwrot podatku Vat za materiały budowlane.. będzie naprogramowa kasa, bo nie uwzględniłam jej w kosztorysie.. ale i tak nie wiem, którą dziurę nią zapchać :-?
  5. Azaliówka (dylematy wyboru)

    A to tak, zeby lepiej zobrazowac problem :)

    Usytuowanie dzialki wzgld stron swiata
    i posadowienie na niej domku






    Lepiej czesc dzienna tak:



    czy tak:




    ...
Strona 2 z 14