dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. początki

    Przed nami mam nadzieję pełna dokumentacja tego co udało i uda nam się poczynic aby osiągnąc swoje marzenie którym jest budowa własnego domu. Liczę na to, że dziennik będzie uzupełniany regularnie ale jak to zawsze bywa - czas pokarze
  2. zima dookoła a w środku praca wre.....

    długo nie pisałam ale to dlatego że nic konkretnego się nie działo - przerwa świąteczna obecnie prace ruszyły pełną parą i tak:
    z początkiem roku była wizyta elektryka - rezultat : zamówione i zakupione okablowanie oraz puszki itp. - dużo tego ale jest, M umieścił wszelkie puszki rozdzielcze - chyba tak się to nazywa, teraz przerwa bo do akcji wkroczyła ekipa od wody i c.o., była wycena i negocjacje a teraz kują moje śliczne równiutkie ściany, obecnie wygląda ...
  3. Drzwi wybrane

    - 18-01-2012 - 10:23 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    U nas na razie sucha posucha, niestety oczekiwania na okna blokują wszelkie prace. W tym czasie natomiast walczę z wyborem elementów wnętrz. I tak oto wybraliśmy i zamówiliśmy bo promocja była drzwi wewnętrzne. Trochę jaśniejsze niż na zdjęciu ale poza tym te same od początku takie chciałam tylko Łukasz nie był przekonany - do czasu kiedy nie zobaczył podobnych u kolegi (dziękuje koledze, że je ma). Wtedy też się nimi zachwycił no i oto są a raczej będą za dwa ...
  4. dachówka wybrana:D

    Wczoraj zamówiliśmy dachówkę. Jest to dachówka ceramiczna firmy Nelskamp F10u brąz angobowany. A ekipa wypoczęta wróciła do pracy.

    Zamieszczę jeszcze kilka fotek z wcześniejszych etapów, a co tam
    [IMG][/IMG]
    zdjęcie zrobione 9 listopada 2011roku. Pan Koparkowy nieźle się namęczył. Żałuje, że nie mogę znaleźć zdjęcia góry jaka powtała po wykopaniu dziury pod piwnicę Swoją drogą aura ...
Strona 2 z 2