dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik MES

    Trochę się ostatnio wydarzyło, ostatnio czyli przez 2 tygodnie. :D
    Ale ten czas leci. Przede wszystkim sąsiedzi się zgodzili na przyłącze, tyle że z innego słupa. Trudno co zrobić, architekt i projektant wprowadzają zmianę w projekcie przyłącza, nowe uzgodnienia itd.
    Poza tym nie będziemy robic przyłącza budowlanego a pojedziemy na agregacie. Rozmawiałem z ludźmi, twierdzą że się da, na forum takie wątki też były. Mam nadzieję, że będzie taniej a i agregat ...
  2. Początek

    Kominkowe warjac ( two) je.....
    Przygotowując się do drugiego etapu, poszukując ewentualnych wykonawców, dotarło też że w kwesti kominka należałoby zaciągnąć wiedzy.Przy okazji mierzenia okna kuchennego, zaleźliśmy do pokoju kominkowego. Wymieniliśmy poglądy co do usytuowania, oprawy itp. rozprowadzenia ciepła (DGP) Nasz wzrok zgodnie(O?! jakiś cud czy co?)powędrował ku górze kominka kończąc obdukcję na suficie.
    I nie wiem czy jednocześnie, czy ktoś był pierwszy ...
  3. CMyK-zimowa budowa Pruszcz Gd.

    Dzis rozmawialem z ekipa z racji ze nadchodza gigantyczne mrozy nawet do -25 oczywiscie znad Rosji (mogliby podgrzac laskawie powietrze) roboty zostaly wstzymane do lutego. Jeszcze z tej zimowej budowy beda nici i zaczne w marcu. :cry:
    Trudno najwazniesze zeby budynek nie zawalil sie po roku uzytkowania.

    Najgorsze ze jak nie bylo kasy i pozwolenia to pogoda byla super a jak wszystko jest to -25 :evil: Pogodzilem sie juz z mysla ze moze nic z tego nie byc :(
  4. Wymarzony domek?!

    Tak dobrze nam wszystko szło że to aż podejrzane, no to trochę zaczęli brąchać Panowie od instalacji wod-kan i ogrzewania, jakby co to wszyscy łącznie z psem mają komórki, ale jakoś nie przyszło im do głowy żeby zadzwonić i spytać się jak czegoś nie są pewni - przepływ informacji między szefem firmy i pracownikami a nami niespecjalny, podczas wizytacji męża na budowie okazuje się że Panowie mało co wiedzą chodziaż dzień wcześniej wszystko było uzgodnione z owym szefem? ...
  5. Mazurska chałupa komtura

    Śladów było dużo. Pety, odciśnięte palce, ślady butów. Technik zwijał się jak w ukropie. Wypstrykał chyba 2 filmy. Wkurzony włamaniem rozmawiałem z Komendantem o miejscowych bandziorach. Znał mieszkańców gminy dobrze, ale nie wierzyłem by złapał złodzieji. Na pożegnanie dał mi radę jak dodatkowo zabezpieczyć dobytek. Obejrzał zdemolowane drzwi, popukał w blachę i powiedział: Tiaaa, drzwi metalowe. A prąd ma pan w chałupie? (Niezauważył, że w domu swieciły się ...
Strona 1 z 2