dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. po długiej nieobecności - część II

    Jak widać - deprecha budowlana miała prawo mnie dopaść bo na budowie prawie nic nie posuwało się do przodu.
    We wrześniu udało się mi "wykończyć kotłownię - pomalowałam ściany i podłogę.


    Oczywiście nie można się było dogadać z kominkarzem, kiedy podeśle swoich chłopaków do otynkowania zabudowy kominka. Nie mogłam czekać, bo lada dzień miała przyjechać ...

    Updated 18-11-2013 at 23:20 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. początki ogrodu

    Chcieliśmy zdążyć w tym roku z nasadzenia drzew i krzewów. W związku z tym, że nie udało nam się znaleźć jednego dostawcy naszych roślin w rozsądnej cenie, to wzięliśmy dwóch ogrodników. Pierwszy, z okolicy, ma dostęp do cisów w dobrej cenie, a potrzebujemy ich jedynie 139 szt. Stwierdził, że jednak najpierw powinniśmy jeszcze przygotować grunt, bo to co mamy jest niewystarczające. W weekend więc dotarły do nas 2 wywrotki piasku płukanego i 2 wywrotki ziemi ogrodowej ...
  3. po długiej nieobecności - część I

    Powinnam coś napisać już dawno dawno temu. Ale tak się jakoś porobiło...

    Jak tynki" się zrobiły" myślałam, że teraz to wykończeniówka pójdzie ekspresowo. Przecież upały to będzie schło..., w międzyczasie my wszystko pięknie wykończymy. Cóż nie było tak różowo.

    Po pierwsze wcale pięknie nie schło. Pożyczyliśmy odwilżacz od kolegi, finalnie go odkupiliśmy za pół ceny bo pracował prawie 2 miesiące.
    Kolejna rzecz - długo ...
  4. postępy

    kominek rośnie

    mała różnica w wielkości i wypełnieniu rozdzielnicy, mam nadzieje ze niedługo skończą

    ...
  5. Dolna łazienka

    Stan surowy zamknięty został osiągnięty, ale zdjęć nie mam - w weekend nie wziąłem aparatu, a dopiero jutro lub pojutrze będę miał okazję być kolejny raz na budowie. Okna wyszły tak, jak się spodziewałem, czyli jest OK . Jednego nie przewidziałem - że 3 szyby thermofloat tak mocno przyciemniają światło. Zaczęło być widać po co są okna dachowe w salonie .

    W oczekiwaniu na zdjęcia okien kilka wizualizacji - dopracowałem się w miarę ostatecznego wyglądu dolnej łazienki. Pokrycie ...
Strona 1 z 2