dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Aggi

    A teraz o Leninie

    Kacuś kacusiem, szczęście szczęściem, a tu się trzeba uwijać żeby zdążyć! Otóż ta Ustawa o kształtowaniu ustroju rolnego, co nią tak straszyłam Dzięcioła razem z Ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, która weszła w życie 11.07.2003 to jest tak naprawdę wrzód na mojej dupie :cry: . Warunki zabudowy wydane mi na podstawie „starych” planów zagospodarowania przestrzennego i pod rządami poprzednich ustaw są ważne ...
  2. Wielki Podrzutek Jagny

    Druga rzecz to ogrzewanie. U nas nie ma gazu ziemnego. U nas chyba nie będzie gazu ziemnego. Możemy zapomnieć o gazie ziemnym. Myślimy więc o gazie z butli + DGP. Ale kolejne doświadczenia Kogoś Kto Już Wybudował działają nam na wyobraźnię. Rachunki za gaz płynny… brrrrr! A nasz dom będzie miał kubaturę kościoła! Zaczynam więc szukać, szperać i oto natrafiam na forum na temat ekogroszku. Super. Podoba mi się. Nie mam problemu z dorzuceniem co 3 dni, z wyczyszczeniem pieca raz na jakiś czas, jeżeli ...
  3. Wielki Podrzutek Jagny

    12 listopada 2004
    Na tę chwilę jest tak: dziura do hydroforu zrobiona, czyli zalana i wybetonowana. Wieniec na domu zalany i „schnie” tzn. twardnieje w deszczu, słońcu i wietrze. Zaczynamy moczyć więźbę w impregnacie, co oznacza, że już niedługo będzie umieszczana w odpowiednim miejscu, czyli w okolicach dachu. Nie mogę się doczekać! Ściany są fajne, ale bez dachu, to jeszcze nie to… Jak już będzie dach, to będę jęczeć o ściany działowe. ...
  4. Dziennik budowy - "Manuela"

    18.11.2004 Wczoraj dekarze zamontowali nam resztę rynien (brakuje jeszcze kilku kawałków obróbek blacharskich), a to co najważniejsze wyprostowali połacie dachowe podkładając kliny pod łaty. Wieczorem przyjechała dachówka. Rozładowywana była bardzo zwinnym wózkiem widłowym, który przyjechał "przyklejony" do ciężarówki. Nie mogłem wytrzymać i po ciemku w deszczu wydłubałem jedną sztukę dachówki z palety i zabrałem do domu, żeby przy świetle dokładnie ją sobie ...
  5. Dziennik Ew-ka

    Idą święta




    Taką choinkę i taki kominek za rok o tej porze
    daj mi PANIE BOŻE
    :wink:
    włącz głośnik
    http://members.tripod.com/TheFrontier/snowing.htm
Strona 1 z 3