dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik naLe?nika

    18.12.2009

    od ostatniego wpisu minęło ponad 2 tygodnie ale mi czas minął jak.......2 dni ;)


    co się dział od tego czasu?..... oczywiście malowanie

    wszystkie pokoje malowałem Nobilesem lub Śnieżką



    na podkład szła farba gruntująca Śnieżki, wszystkie pokoje pomalowane grunt + 2 warstwy farby, ...
  2. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    A tutaj mały przegląd grzejników dekoracyjnych:

    cena: 1 778 zł.


    cena: 2 548,75 zł


    cena: ...
  3. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    A tutaj mały przegląd grzejników dekoracyjnych:

    cena: 1 778 zł.


    cena: 2 548,75 zł


    cena: ...
  4. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    18/12/09

    Niestety u nas na budowie chwilowy przestój spowodowany opadami śniegu :cry: :cry: miał wejść do nas hydraulik żeby rozkładać kanalizacje i niestety przy takiej pogodzie sie nie da .Wczoraj udało sie naszemu majstrowi Mariuszowi pomalować fundamenty ta czarną mazią ale styropianu juz sie nie dało przykleić, trzeba czekać na poprawę pogody to dokończy ocieplanie fundamentów . Wstępnie umówiliśmy się zeby hydraulik przyszedł w poniedziałek albo ...
  5. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    Cytat Napisał KamaG
    cześć Kala, Ty planujesz kominek kaflowy to pewnie wiesz, czy kafle na takim kominku będą gorące podczas palenia czt tylko ciepłe? i może wiesz też jak będzie z kaflami na takich piecykach wolnostojących :-? ja nigdy nie miałam do czynienia z kaflami :oops: wstyd się przyznać ale tak, no chyba że jako bardzo małe dziecko, ale nie pamiętam, chyba nie tykałam kuchenki babci, bo mnie gonili, a jak podrosłam to nikt jej już nie używał :( , u mnie w komentarzach nikt nie macał
    ...
Strona 11 z 14