dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Czuję wewnętrzny niepokój.
    Nie mogę się doczekać decyzji o odlesieniu i jeszcze trochę poczekam.
    Choć chwilowo jescze leży śnieg, to ja się palę do roboty.
    Chociaż oriętuję się, że nie ja będę budował ten dom tylko ekipa budowlana, to już mnie energia zaczyna rozpierać.
    Nie wiadomo co bym akurat chciał robić, bo tak patrząc realnie to można tylko odśnieżać, a to zajęcie nie związane z budowaniem, chyba że IGLOO.
    Przeglądam bez ...
  2. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Czuję wewnętrzny niepokój.
    Nie mogę się doczekać decyzji o odlesieniu i jeszcze trochę poczekam.
    Choć chwilowo jescze leży śnieg, to ja się palę do roboty.
    Chociaż oriętuję się, że nie ja będę budował ten dom tylko ekipa budowlana, to już mnie energia zaczyna rozpierać.
    Nie wiadomo co bym akurat chciał robić, bo tak patrząc realnie to można tylko odśnieżać, a to zajęcie nie związane z budowaniem, chyba że IGLOO.
    Przeglądam bez ...
  3. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Czuję wewnętrzny niepokój.
    Nie mogę się doczekać decyzji o odlesieniu i jeszcze trochę poczekam.
    Choć chwilowo jescze leży śnieg, to ja się palę do roboty.
    Chociaż oriętuję się, że nie ja będę budował ten dom tylko ekipa budowlana, to już mnie energia zaczyna rozpierać.
    Nie wiadomo co bym akurat chciał robić, bo tak patrząc realnie to można tylko odśnieżać, a to zajęcie nie związane z budowaniem, chyba że IGLOO.
    Przeglądam bez ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Szlifowanie trwa ( i góra wygląda coraz piekniej ) - już prawie można mieszkać :wink: :) Tym bardziej że dojechało dzisaj nasze łóżko wraz z materacem :)
    Kominek podłączony do komina a wielkie uruchomienie w poniedzałek, teraz mamy trochę dziur do zamurowania w kominie, bo okazało się że otwór był za wysoko :-? Pytanie tylko jak to teraz szczelnie zalepić :o :roll:
    Tak jakoś nisko jest ten nasz kominek, ale może tylko mi się wydaje bo jeszcze nie przywykłam ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

Strona 1 z 5