dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nurniego dziennik

    ODROLNIENIE GRUNTU:
    Po wizycie w starostwie okazało się, że trzeba mieć mapkę z zagospodarowaniem terenu. Pani nas pocieszyła, że przy naszej klasie gruntu (V) dają od ręki.

    MELIORACJA:
    Miałem w WZiZT uzgodnienia z meliorantami. O jak tam dojechałem to się zdziwiłem, że budynek stoi o własnych siłach. Wszystkie drzwi ledwo się trzymały a klamki stały pionowo do góry :o - ciekawe. Pan w rogowych "telewizorkach" kazał zostawić mapkę , ...
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    ale się dzienniki ruszyły spadłam na sam dół widać sezon budowlany czas zacząć :lol:

    18-02-2004
    Nareszcie wzięłam się i pojechałam po dziennik więc teraz jezdem inweztorem całą gębą, a co. Tylko 6,5 nie wiem jak u was, ale piękny :wink: i mój.
    Jak już tam byłam to weszłam do architekta, który będzie naszym kierowanikiem. Powiedziałam, że koniec końcem będzie Ytong. Spojrzał. Powiedział, że ceramika to jednak tradycja a to ble, ble. Dalej go juz ...
  3. dziennik Moiry

    Czytam sobie posty innych i już wiem (Dzieki ci Panie za Forum), że ta cena tynkarzy to chyba z kosmosu. Dałam znowu ogłoszenie w zakładce Wymiana doświadczeń. Może ktoś z forumowiczów poleci mi sprawdzoną ekipę za w miarę rozsądną cenę.
    Czytam dalej posty i wiem, że niestety zamiast spotkać w realu tych z którymi dzielę się sukcesami i porażkami budowy :cry: będę sobie szusować po stokach :lol:
    Pozdrowienia i miłej zabawy na spotkaniu forumowym.
  4. Dziennik Zielonej

    18 lutego 2004
    Przygotowania do sezonu ...

    Wstępnie umówiliśmy się z fliziarzem na początek kwietnia na układanie gresu na tarasie przed wejściem, tarasie ogrodowym, balkonie i na wykończenie cokołu. Mamy ciut ponad miesiąc na znalezienie odpowiedniego gresu. Marzy mi się by wszystkie powierzchnie poziome były z tego samego gresu, a pionowe (podstopnice, murki i cokół) z tego samego materiału. I tu się zaczynają problemy, bo jeżeli znajdę już taki system ...