dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. "zhumanizowana Andromeda"

    I jeszcze jedno mi sie przypomnało...
    Robimy rozeznanie na rynku w materiałach wykończeniowych ...
    Opowiem Wam jedną historyjkę o kocie ...Tak ,o kocie -bo niedawno był dzień kota i w ogole w modzie jest dziś posiadanie kota :D Nawet były premier uchodzi za kociarza ...Wiec znalazłam swojego kota na płytkach.Wygladem przypominał nieco dzika bestię ...Oczywiście kot nie jest nasz krajowy ,ani z miasta Łodzi jak ten z "Samych swoich " ,tylko "zagramaniczny",trzeba ...
  2. "zhumanizowana Andromeda"

    Witam Internautkę- budująca Andromedę na stronie moich dywagacji o charakterze ekshibicjonistycznym:)))Więcej wiary w siebie -musi sie udac !Przecież tyle ludzi buduje domy ...Więc i Tobie na pewno się uda :)

    Gdzie pralka ?Hm...Pisałam już ,że ja to jestem bardziej od spraw estetycznych :)Te praktyczne raczej omijam łukiem :lol: Wiem ,wiem ,bedę pluć sobie w brodę :lol: Ale póki co-pralke zaplanowałam w górnej łazience po lewej stronie ,tuż pod dachem ...
  3. Szczęśliwa 13 czyli o budowaniu: Dom w tamaryszkach 2

    Witamy w nowym sezonie.
    Dawno nas nie było widać!!!

    A no bo zima i nie bardzo jest co robić.
    Jednak jakiś czas temu postanowilismy się wybrac na naszą działeczkę.

    Faceci - wiadomo hartuj ciało - bieganie za piłką
    a inwestorka jak jakaś pracoholiczka. Chociaż zimno jak nie wiem co
    ale musiała sobie porysować na piachu i śniegu.
    W sumie przynajmniej wiemy jak będzie wyglądać rozmieszczenie mebli w kuchni oraz najważniejsze ...
  4. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    No to podpisaliśmy... :)
    Wyszło na to, że budujemy z firmą Archeton (tak, tak z tym studiem architektonicznym) a konkretnie z firmą McDomus, która jest finansowo powiązana z Archetonem.

    W umowie jest jasno powiedziane, że związani jesteśmy tajemnicą jeśli chodzi o zapisy umowy więc nie pytajcie na ile opiewa umowa :roll:

    Ogólnie mogę powiedzieć, że nie była to najtańsza ze znalezionych ofert ale też nie była najdroższa :)

    ...
  5. Jaśmin inve-story

    Drzwi najładniej prezentują sie od wewnątrz w dolnej łazience -tworzą fajny kontrast ze ścianami :)


    a to nasz wykusz by night -kryształowy antyczny żyrandol i stół bez krzeseł :lol:

Strona 1 z 11