dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Projekt Słoneczny - MG PROJEKT 18-02-2011

    No i wczoraj zadzwoniłem - tak, tak nie dał mi przez telefon w pysk haha.
    Dla niewtajemniczonych - zadzwoniłem wczoraj do geodety i się umówiłem na osadzanie budynku na działce. Kazał mi przygotować niezbędne dokumenty i podjechać do siebie. Co i uczyniłem - poskanowałem, wydrukowałem i dziś się u Pana geodety stawiłem. Wtorek do czwartku ma być budynek na działkę (palikami) naniesiony.
    Jutro drugi transport tłucznia i koparka do jego "rozciągnięcia" ...

    Updated 29-03-2011 at 11:54 by marcin.legnica

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. ból głowy

    Dzisiaj mnóstwo czasu spędziłam czytając o odkurzaczach centralnych, przydomowych oczyszczalniach ścieków, o tym jak wykończyć wnętrza itp. itd.. Wciąż niewiele wiem. A tylko rozbolała mnie głowa Jeszcze tyle rzeczy muszę sprawdzić,dowiedzieć się, tyle jeszcze przede mną aaaaaaaaaaaa
  3. Pr?d budowlany, oj pr?d

    Przybyłem do RWE Stoen. I poczułem się jak na Błękitnej Linii.... Odsyłano mnie od sprzedawcy do operatora, od operatora do liczników, od liczników do operatora, od oper.......

    Finałem tej gehenny było potwierdzenie, że prąd budowlany dostaję na max 12 miesięcy i mogę zerwać umowę wcześniej.
    I udało mi się złożyć wniosek, co wbrew pozorom nie było łatwe. Mam nadzieję, że udało....

    Stoen jako pierwszy ma problem z "moją" ...
  4. Walka trwa :)

    - 18-02-2011 - 18:33 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Ponieważ postanowiłam walczyć dzielnie tak też czynię W czwartek odebrałam mapki zasadnicze, spotkałam tam też faceta od nieruchomości, który stwierdził, że ja to jednak mury kruszę z tego co widzi i ostro walczę. Mury rozbijam na razie nie głową ale szczerym uśmiechem i szczerym wyznaniem, że nic nie wiem I jak już wspominałam Wielkie Pokłony dla tych, którzy do tej pory stali na mojej papierkowej drodze mili, grzeczni, pomocni naprawdę WIELKIE dzięki dla nich potrafię ...
  5. krok po kroku, krok po kroczku ...

    16.02.2011r. - podpisaliśmy umowę na hydraulikę
    17.02.2011r. - kupiliśmy stal na wieńce i dostaliśmy ofertę na dach
    18.02.2011r. - kupiliśmy suporex (połówki) i dostaliśmy namiary na tynki i wylewki

    Updated 26-02-2011 at 23:41 by chagall

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3