dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    A nowych rysunków nie będzie. Moja Pani architekt została napadnięta i pobita i okradziona. Strasznie mi przykro i źle mi bardzo, bo nie wiem jak jej pomóc, a jest naprawdę załamana. Bardziej chyba pobita "psychicznie" niż fizycznie (choć się nie widziałyśmy, więc mogę nie mam racji...wiem ,że była w szpitalu.)Co powinnam zrobić ? Rośnie we mnie złość - to przez tą cholerną niemoc. Ten kraj jest chory.
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    A nowych rysunków nie będzie. Moja Pani architekt została napadnięta i pobita i okradziona. Strasznie mi przykro i źle mi bardzo, bo nie wiem jak jej pomóc, a jest naprawdę załamana. Bardziej chyba pobita "psychicznie" niż fizycznie (choć się nie widziałyśmy, więc mogę nie mam racji...wiem ,że była w szpitalu.)Co powinnam zrobić ? Rośnie we mnie złość - to przez tą cholerną niemoc. Ten kraj jest chory.
  3. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Dziś pojechaliśmy z dziedzicem na inspekcję latyfundiów :lol:
    Po drodze "ustrzeliłem" ciekawy domek:


    Na miejscu okazało się , że kluczyk pasuje do kłódki, wdarliśmy się więc na teren posiadłości - oto podziemia pałacowe
    ...
  4. Dziennik Anetmar

    Mamy kolejną wycenę naszej instalacji wod - kan + ogrzewanie ! UWAGA - co bardziej wrażliwi inwetorzy niech nie patrzą na to co napiszę!!!) - 40 000 :o a reszta jest milczeniem.....

    :o :evil: Wyobrażacie sobie - 40 000 zł :evil: :o Przecież to tyle co połowa mojej chałupiny w stanie surowym otwartym :o Facet chyba w czasie jakiegoś mątarzu jakąś rureczką w główeczkę się pacną! Ale jaki profesjonalny był! Wszystko rozrysowane. Tłumaczył łopatologicznie jak ...
  5. Nurniego dziennik

    18.03.2006
    Załączam zdjęcia Zośki dla Pań nie mogących się doczekać
    Ziewanko
    Chyba się uśmiechnę
    Jak na razie wszystko w porządku i dziecko święte (puk, puk w niemalowane). Sam fakt, że nie mamy podkrążonych oczu i nie patrzymy morderczym wzrokiem o tym świadczy. Nawet Rekin, który spodziewał się, że nie będzie już wogóle spał, budzi się co rano wypoczęty i zdziwiony.

    Będą nam robić kanalizację. Chcą 1/2 wpłaty (w postaci darowizy) ...
Strona 1 z 2