dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    W piątek zaczęło się. Jak zwykle nie będzie czasu pisać, ale postaram się. Przy okazji odrestaurowany pałacyk. Kilkanaście lat temu chciałem go kupić ... :D

    Kliknij
  2. Dziennik budowy Jolli

  3. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Tydzień minął jak z bicza strzelił i znów wydarzyło się kilka spraw. Mamy przyłącze kanalizacji deszczowej, wrócili murarze na dokończenie prac jakich nie można było zrobić w powodu mrozu, zrobiłem z kolega podwieszany sufit i wykułem masę dziur w stropie do rozprowadzenia wentylacji mechanicznej. Jutro lejemy tarsasy chyba że znów coś się zawali. :wink:
    Fotki jutro.
  4. Dziennik budowy Jolli

    Myslałam ,że największe dylematy wyboru materiałów już za mną, niestety dopiero teraz mam pod górkę. :( Wybór kuchni przyspożył nam nie mało problemów, obejrzłam chyba wszystkie kuchnie na forum , w okolicznych salonach meblowych, na wszystkich możliwych stronach internetowych ,decyzja podjęta, ale czy trafna ?
    Umowę podpisaliśmy w piątek, ale dziś ostatecznie zdecydowałam się na fronty, podoba mi się zebrano, ale to aktualna moda dość odważna. Ostatecznie będzie ...
  5. Marysia - Archipelag - kirkris

    Kredyt popchnięty, kierownik wpisał wszytskie prace :)
    Zapłaciłem za poprawienie tynków na dole po partaczach z zeszłego roku, ścianki działową w kuchni oraz telewizyjną.

    Dom zaczyna wyglądać pięknie. Od przyszłego tygodnia budujemy tarasy i zaczynamy robić tynki zewnętrzne. W środku zacznie się malowanie na poddaszu :)

    Wczoraj zamówiliśmy płytki na podłogi w pomieszczeniu gospodarczym oraz garażu, kleje itp. Dzisiaj zaś kupiliśmy całą ...
Strona 1 z 8