dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. MILA w okolicach Poznania

    Piątkowa nowość:







    Warto było czekać. Kolor drzwi jak dla mnie idealnie pasuje do okien:)
  2. Marzenia się spełniają... Dziennik budowy Pinki i Przemka

    I tym optymistycznym akcentem stałam się FORUMOWICZEM! Przez ponad rok obecności na forum nastukałam tylko 100 postów, no cóż, nie udzielałam się dotąd za bardzo :oops:
  3. Marzenia się spełniają... Dziennik budowy Pinki i Przemka

    Dziś byłam w swoim żywiole. Przede wszystkim odbyłam pierwszą jazdę MOIM niedawno kupionym autkiem (zwanym żabką lub KAczuszką), kupując samochód nie zastanawiałam się długo (przy budowie domu nauczyłam się podejmować szybko decyzje) i teraz wiem, że kupiłam autko w sam raz dla mnie.
    Obawiałam się wykończeniówki, narzekałam nawet ostatnio za często, że już mam dość, ale jak dziś robiliśmy zakupy (kabiny, wanna, panele prysznicowe, kafle do wiatrołapu i takie ...
  4. Dziennik Sosenki :)

    Moja działeczka. Na razie to jest pobojowisko i miejsce mycia samochodów rodzinnych ;) Na zdjęciu widać ścianę domu do którego będziemy się "przytulać" ;)



    a tutaj trochę mojej zieleni (tej która ocalała), ale i tak jest do reanimacji :(


  5. PLUSZCZ, domek Waldasów i kota Tupeta

    Witam po dłuższej przerwie. Domek rośnie, Wody w tym roku nie zrobią, wykopię studnię, zamontuję hydrofor i jakoś do wiosny przepękam. Z dobrych wiadomości to taka, że jak mówią na 99 procent będę miał asfalt pod nosem, który połączy nasze siedlisko z trasą s5, która powoli, bo powoli, ale się zbliża. Mam więc nadzieję, że mimo odludzia, będę sobie szybko i sprawnie do miasta podróżował, a w zasadzie będziemy - naturalnie. Ciekawe jak długo to odludzie pozostanie ...
Strona 1 z 11