dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy RUBINA z pracowni MG Projekt

    Ekipa z przerwami (na ulewy i inne deszcze) nadal wykonuje zbrojenia i szalunki podciągów, wieńca i różnych innych słupów. Jest to o tyle skomplikowane, że trzeba wszystko zaszalować, wstawić belki TERIVA, pustaki i dopiero wszystko razem zalać (a szalunki muszą ten ciężar jakoś wytrzymać).





    W najbliższym ...
  2. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Zdobyłam się na jeszcze jeden wysiłek intelektualny... :wink:

    Chcę tylko powiedzieć, że gdyby nie Wy to nie wiadomo, czy oddawałabym się teraz tej radosnej twórczości wklejanio-pisania...
    Jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczna za to, że jesteście!!!! Za wsparcie, wiarę ... dobra, za kopy też :D

    Po prostu: dziękuję Wam bardzo :D :D
  3. Dziennik naLe?nika

    18.05.2009

    Tynkarze na budowie!!

    dziś ekipa rozpoczęła tynkowanie, robimy cementowo-wapienne z czegoś takiego



    a to efekt dzisiejszej pracy czyli sufit w salonie



    od razu inny "klimat" w domku ;)
    dziś także skończyli osadzać narożniki oraz zabezpieczyli wszystkie ...
  4. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

  5. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Zero zrozumienia dla wątłości mojej :( Zero tolerancji dla braku oznak bycia homo sapiens :( Maltretują mnie psychicznie ... a ja ledwo oddech łapię .... :(

    Dobra, no to jadziem:

    - kredyt dostaliśmy (co powyżej), pozostało oczekiwanie na wypowiedź pewnej przemiłej Agencji od Ziemi, że owa Agencja wcale nie ma ochoty na te 20 arów (+ 2 ha dzierżawionych łąk) i można zasiadać do aktu wielkiego notarialnym zwanym!!! Pewien rejent (Milczkiem, dla niepoznaki ...
Strona 1 z 17