dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Metoda izolacji pionowej

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Przyjechać to ja mogę,lecz za darmo nie wyjeżdżam,może chcerz opinię mykologiczną i przyczynę zawilgocenia oraz ekspertyzę wraz z kosztorysem?możesz ją mieć oczywiście to kosztuje,ale to jest ważny papier.
  2. Strop

    Strop nad garażem oraz słupy zalane, teraz deskuje się salon, zalewanie stropu nad salonem przewidziane są na 27/28 maj.

    P.S. Dziś już podlewałem strop nad garażem, piekna panorama hihihihihi
  3. Metoda izolacji pionowej

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Lubię bardzo rozmawiać na tematy związane z izolacjami.Mam pytanie, jak wystąpi pęknięcie ściany na całej jej grubości i wilgoć czy wody gruntowe nie poradzą sobie przy obojętnie jakiej izolacji? woda sobie zawsze znajdzie ujście,a wilgoć widziałem takie grzyby, ja myślałem z początku czemu belki drewniane pod sufitem bo był obniżony i zabudowany od środka płytą są owinięte sznurkiem okazało się że to takie "witki" grzyba grubości ok.1cm.ja w życiu nie widziałem
    ...
  4. tynkujemy środek

  5. Prąd, geodeta i humus.

    Rozpoczęcie naszej budowy ciągnie się jak flaki z olejem
    16 kwietnia nasz znajomy postawił nam skrzyneczkę z prądem - radość niesamowita bo to sygnał, że coś się zaczyna dziać.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0_0.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	190149

    Dla mnie był to znak, że trzeba zawitać w Enei i podpisać umowę oraz złożyć wniosek o prąd budowlany. Tak też zrobiłam zawożąc wniosek wypełniony przez elektryka. Hmm ... po tygodniu miałam przyjechać podpisać umowę, złożyć ...
Strona 1 z 2