dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Uwaga - filolodzy budują dom !!!

    Wywołany do tablicy daje znak-sygnał, że żyjemy. Dzisiaj nie będzie obrazków, bo jesteśmy na UR-LO-PIE :lol: i mamy net przez komórkę.

    W sprawie okien (jakby wszystkie moje rozterki budowlane były tego kalibru to z zawodu budowałbym sobie dom - i byłoby to moje hobby na dodatek) - z przyczyn okuciowo-bezpiecznościowych powiedziano nam, że ruchomy słupek to nie jest idealne rozwiązanie. Ponieważ jeden z Nastkowiczów (Leszek - pozdr) ma jeszcze inne rozwiązanie (2 ...
  2. Jankowo

    Niby coś robimy, motamy się, a efektów brak :roll: No może jednak są jakieś tylko na razie na papierze... Spraw do załatwienia prawie nie ubywa z listy, chyba muszę wziąć urlop :roll:

    Brama garażowa zamówiona - roletowa, firmy Prodmal, sterowana, dwa piloty, kolor drewnopodobny teak, cena 3700 brutto.

    Oczyszczalnia nie zamówiona, bo panowie z Delfina i R-produkt jeszcze się nie wypowiedzieli co do kosztów instalacji... :evil:

    Drzwi zewnętrzne ...
  3. Pelikan Kruków

    "Robi się" łazienka oraz tarasy.W poniedziałek przyjadą fachowcy z Rintala, aby założyć schody. We wtorek prawdopodobnie przyjedzie nasz Marianek z mebelkami: powinny być szafy oraz sypialnia i meble kuchenne.Natomiast komódki itp. do salonu musimy jeszcze omówić.

    Izolda Paradyż

    początki tarasu od ogrodu
    ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    W dniu wczorajszym wybralismy tapetę na korytarz. Tak jak pisałam wczesniej, koncepcje zmieniały się nam co chwila. W końcu stwierdziliśmy, że teraz są takie ciekawe tapety, że chyba z tego rozwiązania skorzystamy. Wprawdzie jeszcze tapety nie zamówiliśmy - czas oczekiwania na tapetę to trzy do czterech dni - poczekamy i dopiero jak bedą już schody to ją zamówimy....
    Tapeta jest w kolorze ecri z takimi jakby metalowymi wstawkami w paski ale nierównomierne....Jest bardzo ...
  5. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Mam urlop i spedzam go na budowie od rana do wieczora.... :D :D :D a czas nam tam ucieka jak oszalały...Mąż dalej robi korytarz. Kurcze nie zdawałam sobie sprawy, że to gipsowanie, cekolowanie takie pracochłonne jest... :roll: :roll: :roll:
    Dzisiaj ja tez w końcu mogłam zrobić cos innego, niż tylko sprzatanie ....dzisiaj gruntowałam górny korytarz i sufit a jutro będę go malować na biało. Podczas gipsowania okazało się jaką fuszerkę odwalił nam pracownik, który ...
Strona 1 z 15