dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nurniego dziennik

    18.06.2005
    Dzisiaj była standardowa sobota inwestorska :wink: :D
    Na szczęście Rekin u dziadków - to my w miasto.
    Na pierwszy ogień poszło wyposażenie łazienek.
    Najpierw pojechaliśmy do hurtowni 4 km za Halinowem (nie pamiętam nazwy) i tam sobie wszystko wybraliśmy i poznaliśmy ceny. Termin realizacji do tygodnia i udało się wycisnąć 10% upustu.
    Dla porównania szybciutko pojechaliśmy do Castoramy w celu porównania cen. To samo a nie da się ...
  2. Tam, gdzie mieszkać będzie jane

    Oczywiście pomyliłam imię zięcia! Nie Michał, tylko Mikołaj! wstyd, wstyd :oops:

    A dziś obejrzałam mój domek w stanie surowym zamkniętym. Na innej działce, z innym dachem, z mniejszym garażem, z innymi oknami, ... cały inny, ale jak mój. Echhhhh...
    Chciałoby się już taki mieć.

    A na naszej działce zadomowiło się dzis nowe drzewko: choinka z ostatnich świąt. Pożyczylismy łopatę, zabralismy dużą butlę z wodą do podlania i heja na ...
  3. Początek

    Jesteśmy po wstępnych rozmowach z kandydatami na wykonawców naszego domiszcza..Różnie bywało!! :( :) :D Pierwsza wycena , którą otrzymaliśmy trochę nami wstrrząsnęła!!!!! Potem było tylko lepiej.. :D :D
    I tak udało nam się z początkowych 37 000- 42 0000 dojść do 21 000PLN
    :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P
    Wstępnie umówiliśmy się ... I nie dlatego tylko, że najtaniej ale dlatego że Wszyscy wokól nam Go polecali! Facet ...
  4. Dziennik MES

    Dołożyłem parę zdjęć do albumu mam nadzieję że link działa. Tak wygląda działeczka latem.
    http://www.kamil1967.photosite.com/
    :D :D
  5. Dziennik Maksia

    Podbitka przy murłacie, szczyt wschodni
    18 czerwiec 2005


    Sobota na budowie to to na co czeka się cały tydzień, plan na dzień dzisiejszy był niemal identyczny jak większość ostatnich planów, czyli zrobić ile się da podbitki. Oprócz tego, na budowę przyjechał dziś mój ojciec, który wykonywał zadania specjalne. Do zadań specjalnych należało: udrożnienie otworu na drzwi tarasowe, podłączenie zasilania na gniazdkach na zewnątrz budynku oraz złożenie kawałka ...
Strona 1 z 2