dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Fakty i wiadomości z domu

    Mam sklerozę chyba, ale właśnie sobie przypomniałam, że dziś widziałam się z panem od mebli kuchennych i garderoby iiiiiiiii szafy sa już gotowe :o 8)
    Będą zamocowane koniec przyszłego tygodnia 8) 8) lub początek następnego 8)
  2. Dziennik budowy - BetaGreta

    Dzisiaj udało się wydobyć mapkę w Grodzisku i złożyłam wniosek o warunki przyłączenia do sieci wodociągowej w gminie w Żabiej Woli. Przy okazji złożyłam wniosek o pozwolenie na wycinkę i wniosek o możliwość położenia gazociągu.
    Teraz czekam na kontakt z ich strony.
    Co co przydomowej oczyszczalni to muszę złożyć wniosek w Grodzisku.
    Pozwolenie o wjazd z drogi gminnej mam złożyć jak już będę miała projekt domu.
    A wyłączenie działki a w ...
  3. Fakty i wiadomości z domu

    Cytat Napisał kaśka maciej
    :D :D :D
    Gęba inwestorska śmieje się od rana (coś lżejsza o parę tysięcy złotych różnych zaliczek :wink: ).Otóż, uwaga: koparka wykopała doły pod funadamenty, hurrrraaaaaaaa :D :D :D :D :D :D :D
    Nigdy w życiu, żadne inne doły tak nam się nie podobały :lol: :lol: :lol:
    Po uczczeniu tegoż wiekopomnego wydarzenia nie jestem w stanie nic wiecej napsać :oops: :oops: 8) :wink:
    8) 8) 8) Właśnie mi się przypomniało, że dokładnie rok temu wykopane ...
  4. Parterowe Ranczo :-)

    Praca idzie do przodu (bo dużo robię ostatnio sam)! :D Piasek w fundamentach zagęszczony, ekipa ekspresowo podłączyła rury kanalizacyjne, a teraz w swoim szaleństwie i zapale do pracy postanowiłem nie czekać na spóźniejących się budowlańców i samemu ze znajomymi ukręcić beton i zrobić chudziaka pod podłogę na gruncie. Oto plac boju przygotowany na zalewanie:

  5. Dziennik Majkiego

    Hej wieczorową porą :wink:

    Oprawa ledowa świecąca z boku


    Na wprost


    Oświetlona ściana z odległości 1,5 metra. Nie zwracać uwagi na stan ściany :lol:


    Sama oprawa
    ...
Strona 1 z 15