dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy kotła c.o. na paliwo stałe.

    Witam.
    Tak jak obiecałem ruszamy jutro. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że nie spotkałem do chwili obecnej na polskim rynku wydawniczym literatury dotyczącej tego tematu. Jedynym źródłem wiedzy z jakiej korzystałem są ogólnie dostępne poradniki, praktycznie nic nie wnoszące. Zawierają pobieżne opisy kotłów przez kogoś produkowanych z podstawowymi danymi technicznymi.
    Ulotki reklamowe, też nie są wiarygodne, wiadomo z jakiego powodu. Trudno sie temu dziwić. ...
  2. Nurniego dziennik

    Dziecka nie ma to używamy ile się da :D :wink:
    Najczęściej jedziemy ze znajomymi na budowę (większość już mieszka w domkach lub wykańcza) a potem wedle uznania, do nas lub do jakiejś knajpki.
    Dlatego wszystkich tam wozimy żeby wysłuchać uwag, porad i spostrzeżeń "świerzych" głów. Jak na razie jest tylko jedna propozycja zmian, to znaczy zastąpienia 3 okien w salonie (90x160) jednym ogromnym lub dwoma. Ale chyba się nie skusimy bo jest to od strony ...
  3. Magi - czekając na wiosnę ...

    12-07-2004

    poniedziałek

    Dzisiaj Małżek umówił się z tynkarzami na oględziny naszego domu. Brygada przyjechała i wytknęła nam jeszcze jeden feler. Prawdopodobnie otwór na drzwi wewnętrzne jest za mały. :evil: Zaniepokojeni tymi sugestiami pojechaliśmy w poszukiwaniu drzwi. Mieliśmy to zrobić już dawno ale czekając na okno jakoś nie mieliśmy dopingu. Wybór był z góry przesądzony. Musieliśmy wybrać jak najmniejsze drzwi. Padło na Euronord. Robią ...
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    07-07-2004

    środa

    Wczoraj zadzwoniłam i umówiłam się z naszym kierownikiem. Chciałam upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Po perwsze musiałam uregulować kierownictwo /pozbyć się miedziaków, chociaż czy zasłużenie?/, po drugie chciałam porozmawiać nt tego nieszczęsnego okna. Już z projektu wiedziałam, że murarz schrzanił sprawę, ale jeszcze chciałam potwierdzenia. Od kierownika nie mogłam usłyszeć nic innego, jak to, że otwór jest za mały. ...