dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Sierpień

    W końcu 2go sierpnia weszła ekipa i nareszcie coś naprawdę zaczęło się dziać. Chłopaki zaczęli prace przy fundamentach. Jak się okazało poziom wód gruntowych jest w tym roku naprawdę wysoki, dlatego też zdecydowaliśmy się, zrobić płytszą ławę w zamian za wyższy fundament z bloczków, który obsypiemy ziemią. 5go sierpnia zostały wylane ławy, które laliśmy w grunt.

    ...
  2. Czerwiec, lipiec

    Pogoda w czerwcu w końcu się poprawił na tyle, że można było ruszyć z porządkowaniem. Prace wystartowały akurat w czasie, kiedy byłem w Karwi na wakacjach, wykorzystując swoja tacikowe za Zośkę. Po powrocie działka wyglądała zupełnie inaczej, wszystkie krzaczory i samosiejki zniknęły, polowa część działki została podniesiona. Do końca lipca nawieziono ok. 40 wywrotek ziemi, powyrywano wszystkie korzenie, działka zaczęła przypominać działkę.
    ...
  3. 13.08.2010r.

  4. Inne niz wszystkie Glazura i terakota, Jak i Gdzie..

    Witam poszukuje natchnienia, wzornictwa innego niz wszystkie glazury terakoty ktora od pierwszego wrazenia mnie oczaruje.. jakies propozycje ? Szczecin i okolice ?
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, terakota Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Rozpoczynamy budowe :)

    Witam wszystkich !!

    Właśnie zaczynamy budowe naszego wymarzonego domku- Benedykta III i postanowiłam w miare systematycznie wszystko relacjonować w dzienniku budowy.
    wszystkich zastanawiających sie nad wybraniem tego właśnie projektu serdecznie zapraszam do śledzenia kolejnych wpisów.

    Jako że jak już wcześniej wspomniałam budowa już się rozpoczeła, od razu umieszcze kilka fotek które dziś zrobiliśmy, ale najpierw pokaże wam naszą działeczke ...

    Updated 18-08-2010 at 20:46 by Benedykt III :)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 3 z 6