dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień 6.

    Schnięcie

    Po potokach deszczy utrudniających wylanie chudziaka, nastały znowu Dni Pogodne, Dni Wesołe. Czekamy teraz na ławy fundamentowe.

    Oczywiście to w środku, to nie są baseny (poniekąd szkoda), chociaż większość oglądających osób zadaje to (tak, już irytujące) pytanie .

    Zastanawiam się, czy z uwagi na podmokły grunt, należy wokół domu wykonać opaskę oraz, czy wykonać będzie trzeba jakiś, ja wiem, odpływ wody, np. do oczka ...
  2. 5. Dnia

    6 sierpnia 2013 (a był to wtorek) roku nastąpiła odkrywka i ziemię zepchnięto na zgrabną góreczkę. Upały, upały osuszyły wykop i dzięki temu można było wylewać "chudziak".

    10 sierpnia 2013 roku - padało. Z moich ust, w kierunku pogody też padało: wiele słów powszechnie uznanych za bardzo obelżywe. Wszak był to dzień, kiedy Wykonawca wraz z Chłopakami miał wejść i lać ów chudziak. Jak ja przeklinałem, tyle dni upału, tyle spiekoty, a kiedy mają
    ...
  3. beton podkładowy

    W piątek był pracowity dzień. Po pracy mąż i mój tato przygotowali teren pod zalanie "chudziaka" - wybrali 10 cm piachu i ubili skoczkiem. O 18 przyjechała gruszka i pompa.





    ...
  4. Parter...

    Dni gorące się kończą, bez sensu było rozrabiać klej. W urodziny miesiąca postanowiłem zrobić porządek i od gospodarza zabrać wszystkie stemple i tak zabierałem że wypiłem 3 piwa, od tak sobie tak gorąco było. Dwa wozy i piwo potem 2 dozy i browarek a potem II wozy i na koniec puszeczka, sześć wozów stempli i po piwie ani śladu.



    ...
  5. etap 1 - geodeta wyznaczył dom / yes yes yes

    Każdy nawet najmniejszy postęp prac na naszej działce mnie cieszy.. nie wiem czy to z czasem nie zaniknie ale póki co trwa :] Geodeta wyznaczył wczoraj dom.. i.. przestraszyłem się! Ten dom faktycznie wydaje się duży!

    Kilka osób już mi to mówiło, ale jakoś mnie nie przekonywali, ponieważ długość 23 metrów naszego domu tłumaczyłem m.in. dołączonym garażem, ale... to naprawdę będzie kawał domu! Zobaczyłem i uwierzyłem.

    We wtorek jadę na rozmowę ...
Strona 1 z 2