dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Może znajdę jakiegoś " jelenia " co by mnie tam zawiózł :roll: :roll: :roll: , ale muszę dobrze pomyśleć, kogo by tu .................dorwać :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: Jak tylko mi sie uda to zdjęcia będą na pewno !!!!!!!!!!!!
    kala miłego wypoczynku w Chorwacjii,- ale tam pięknie!!!!!! - widziałam zdjęcia :oops: :oops: :oops: w galerii . Szybko wracaj do nas !!!!!!!
  2. Dziennik Sosenki :)

    ha dzisiaj duużo zmian..

    Mam już ściany garażu, klatki schodowej i mam piękne kominy, jest przygotowane wszystko pod płytę garażu, a jutro już będzie pod płytę piętra :)





    ...
  3. Diuna MIX jest GiT

    Niestety ekipa zmieniła termin rozpoczęcia prac na koniec sierpnia, ale za to mamy czas na załatwienie kredytu. Na dzień dzisiejszy wybraliśmy Polbank w euro na kwotę 300 000tyś. - w piątek ma być odpowiedź z banku.
  4. Nasza sielanka

    I nie cyknęłam , bo się wkur...@#%!@#^#$^. Zajechaliśmy na budowę , a chlopaki od hydrauliki wkurzeni , że hoho. Panowie budowlańcy uprzątali piachy przd jutrzejszym papowaniem chudziaka i zrobili mega rozpierduchę rurkową, a wszystko było połączone i przycięte na sucho . :evil: :evil: :evil:
    Ręce opadają normalnie. Śmieci dalej nam nie wywieźli , woda w drodze , bo muszą sprawdzić projekty z powodu zminy położenia energii , w kotłowni pod piec trza zrywać chudziak ...
  5. Spełniamy nasze marzenie ...

    Dachu ciąg dalszy. Jak dla mnie, ten etap powinien być już dawno zakończony. Dzisiaj był pierwszy dzień akcji "dachówka".





    Na budowie okazało się że rynny zamówione przez wykonawcę to nie te które wybraliśmy - jadą do wymiany.

    Do tego na gwałt muszę wybrać kolor tynku na kominy, a ...
Strona 1 z 20