dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Wybaczcie nie wklejenie zdjęć :oops: ostatnio nie za bardzo wiem w co najpierw ręce włożyć. Wraz z kolorami jesieni życie nabrało tempa i rozmachu. Malutka dzielnie porawiala jakość raczkowania co się równa nie spuszczaniem z niej oka.
    I pani Rehabilitantka wyznaczyła nam ciąg wizyt w systemie co tydzień. No druga pani Rehabilitantka też nie odeszła w zapomnienie. I tak jazdy do obu pan zdominowały rozkład tygodnia. Klony poszły do szkoły zdobywać wykształcenie, ...
  2. dziennik Żaby

    Instalatorzy pracują aż miło patrzeć :D
    Dzisiaj juz rozłożyli styropian pod ogrzewanie podłogowe. Do końca tygodnia mja skończyć pierwszy etap prac.
    Dzisiaj dzwoniłam do posadzkarza i jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będą wylewki :D
    Martwią mnie tylko te nieszczelne okna tarasowe, które powinny byc naprawione do końca tego tygodnia. Molestowałam w związku z tym pana T. :wink: i obiecał że jutro poda mi dokładny termin naprawy bądź wymiany ...
  3. Dom z widokiem?

    Muszę się uderzyć w klatkę z piersiami: Panowie Ekipa wcale nie zamurowali nam drzwi do pokoju nad garażem :D . Do tego pokoju będzie się kiedyś wchodziło z półpiętra.


    Strop jednak został częściowo zdemontowany. Panowie Ekipa w słowach niecenzuralnych wyrazili, co myślą o architektach, kierownikach budowy i wszelkich innych mądralach tworzących jakieś ...
  4. Dziennik budowy ANIAILIS

    Jednak przyjechały te bloczki... :) Szkoda, że tak późno, bo chłopaki nie zdążyli zbyt wiele porobić.





    Z nowych rzeczy mamy na budowie zbiornik na wodę. ...
  5. Marcel

    Tynki skończone! Cena za całość (robocizna, materiały, w tym listwy wokół okien, narożnikowe itp.) 5520zł. Byłam przygotowana na 7 tys..Dlatego dziisaj pan Wojtek (właściwie to już Wojtek) tak miło mnie zaskoczył.
    Pogoda super, niech sobie pięknie schną...
Strona 1 z 4