dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. What's upppppppppp

    ....Dobrywieczór wszystkim...Panie i Panowie "No to zaczynamy ....!!!!"

    w zasadzie to już zaczeliśmy ...., wniosek o warunki zabudowy pod działkę złozyłem 01.09.2010 ...po 3m-cach wyczekiwania był, następnie tysiące godzin spędzonych przed monitorem komputera i wyszukiwanie ....tego jedynego .... w zasadzie to bedzie z koło roku,,,,,,,
    w między czasie tysiące tych najlepszych ... ale w koncu jest .... padło na AJR 19 .... ))))))))))))))))))))
    http://ajrstudio.com/projekt-domy-je...e-ajr19-0.html ...
  2. 19.01.2011r.

    Dalszy ciąg kafelkowania w górnej łazience:
    - wanna już osadzona,
    - dekory nad geberitem i na wannie położone (pozostały jeszcze wąskie dekory w narożniku z prysznicem),
    - lustro przyklejone.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19.01.2011 - łazienka poddasze 1.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	41,6 KB
ID:	39055   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19.01.2011 - łazienka wanna 1.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	31,9 KB
ID:	39056   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19.01.2011 - łazienka wanna 2.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	36,1 KB
ID:	39057   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19.01.2011 - łazienka lustro 1.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	34,3 KB
ID:	39058  
  3. Kafelki

    Jeszcze nie w łazience, ale na dachu... się robią.

  4. Dom z du?ym oknem

    Działka jest, projekt jest, pozwolenie na budowę się procesuje, czas szukać wykonawców.

    1. Działka na warszawskiej Zielonej Białołęce sponsorowana przez bank już jakiś czas temu

    2. Kilka perturbacji z nawożeniem zbieraniem humusu/ziemi... Sic!!! Teraz już wiem, że nic się nie nawozi przez postawieniem domu...



    Na szczęście zebrany ...
  5. Wizyta w starostwie.

    Dzisiaj rano dzwoniłam w sprawie pręta i nawet sporo taniej znalazłam,bo na całości około 1000 zł taniej. Nawet myślałam o zamówieniu ale po południu.......................
    Pojechaliśmy sprawdzić do starostwa, czy projektant wszystko złożył do pozwolenia i czy możemy spokojnie czekać na pozwolenie, a tu niespodzianka. Pani w starostwie wyciągnęła listę spraw, jakie mamy jeszcze zrobić Potrzebujemy pozwolenie wszystkich właścicieli sąsiadujących działek z ...
Strona 1 z 3