dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    Napiszę o tym jak skończyła się zima, ubiegłego roku :lol: Pomarzę troszkę, ech :roll: Teraz o zakończeniu tych paskudnych mrozów marzę :-? Słyszłam, że ma być -26 st. Kurcze takich zim to nawet najstarsi górale z Wielkopolski nie pamietają :wink: :D
    Do rzeczy.
    Zima miała się ku końcowi i czas się wziąć za trawę. Dino jak przychodził z dworu, po opadach, to była makabra :-? :x :o :x :-? Do tej pory piasek wnosi ale już nie błoto :P
    Zaczeliśmy ...
  2. Dzienniczek macio :)

    Nio to troszke sie wydarzyło...

    W Hammerfest jest minus 18 stopni, ogromny wiatr i dwa metry sniegu...więc firma wstrzymała nasz wylot... :-? niby fajnie bo więcej wolnego :lol: ale coś by pasowało też zarobić.... :wink: może w sobote polecę...

    Od tego siedzenia i myślenia to już mi się w głowie przewraca...po przeczytaniu wszystkich walk forumowych :wink: postanowiłem, że buduję z bk...niedaleko mnie jest producent http://www.prevar.com.pl/ ale niestety nie znalazłem ...
  3. Wymarzony domek?!

    Ironia losu: jest płyta fundamentowa pod nasz zbiornik - jest i duży mróz, koparka zamrzła i czekamy. Na coś - bo mrozy mają być większe, a czy uda się ją odpalić w poniedziałek - tego nie wie nikt :roll: taki mamy plan razem z kierownikiem budowy żeby dziurę kopać.
    Układanie podłogówki wstrzymane może to i lepiej, w taki mróz nie chce nam się nosa wychylić żeby obejrzeć jak zamontowali stelaże i parę rurek może, w rogu łazienki tam gdzie mam być pralka pojawiła ...
  4. dziennik izy i marcina /komentarze mile widziane/

    i kolejne zdjęcie ...
    zmieniło sie tu trochę przez te kilka miesiecy.. :)

    [/img]
  5. Dziennik Whisperów

    18 stycznia 2006
    Udało mi się dostać zawiasy takie-jakie-potrzebuję. Cena złodziejska, bo 20 złotych za komplecik, ale cóż...

    Trochę powykręcałem, trochę powkręcałem i w rezultacie drzwi zaczęły wisieć. Frajda nieziemska :) Klamek jeszcze nie mamy, ale posiłkujemy się pobudowlanymi klamkami Abrombów. Klamek jest mniej niż drzwi, więc właściwie wypadałoby nosić ze sobą jedną cały czas, na wypadek, gdyby sie człowiek gdzieś niechcący zamknął...
Strona 1 z 2