dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - "Manuela"

    19.1.2005 Na naszej budowie nastąpiła zmiana warty. Kilka dni temu rozstaliśmy się z ociepleniowcami, nie definitywnie bo zostaje jeszcze nałożenie wiosną koloru, ale na pewno na kilkanaście tygodni. Na ich miejsce na budowie pojawili się hydraulicy i elektryk.

    Jeśli chodzi o rozliczenie ocieplenia to na obecnym etapie, czyli wełna plus klej i siatka na całej elewacji, koszty wyglądają następująco:
    - materiały netto (wełna w systemie 208m2, 42mb listwy startowej, ...
  2. Dziennik Budowlanej Jones

    Dziecko Rosemary

    Ciągle ten sam maj 2003

    Stan: okrojone działeczki i krwawiące sercducha, alkohol na znieczulenie w ilościach gorszących

    Jest! Narodził się! Po długim porodzie przez cesarskie cięcie świat ujrzał nowonarodzony Plan Miejscowy. Wypieszczony i ponoć zgodny z normami unijnymi – cokolwiek to znaczy. Ale co tam! Najważniejsze, że wreszcie jest. Pochylamy się nad dzieciątkiem, cmokamy, gruchamy, a tiu-tiu!, a gu-gu-gu! ...
  3. Dziennik Budowlanej Jones

    Milczenie owiec czyli golono, strzyżono… - cz. 3

    Tenże sam maj 2003, stan jak wyżej tylko gorzej

    Regenerujemy się po ataku Kannibala-Hannibala. Boli jak diabli. Zwłaszcza na honorze. Trzeba było gadzinę zbluzgać, gębę natrzeć pozwem i za jaja do sądu zaciągnąć. Ale co tu kryć: mamy dość. Ja i Misiaczek chcemy już tylko zacząć budować się na naszej ziemi i nie stracić więcej mamusinych pieniążków. Co z tego, że wygramy za lat kilka, skoro ...
  4. Dziennik avocado

  5. Dziennik avocado

    18 stycznia 2005

    Wczoraj na budowie pojawił się aparat fotograficzny, nikt mi w przyszłości nie uwierzy, że to była połowa stycznia. Wszechobecny bałagan absolutnie mnie poraża, murarz kończy ostatnie ścianki, niedoróbki i niebawem bałagan zniknie.

    Widok ogólny od południowego zachodu:



    Północny zachód:

    ...
Strona 1 z 3