dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ~dom anny



    Też mieliście takie śmieszne Dzienniki Budowy - z obrazkami ???

    Narysowała go Marysia. Żeby nam słonko świeciło przez cały czas budowy, żeby drzewa i kwiatki rosły a o resztę musimy postarać się sami... może tak dobrze.
    :lol: ubawił mnie ten rysunek na takim poważnym dokumencie :wink:
  2. "Z8" Dziennik Budowy

    19.10.2009
    Pogoda trochę się polepszyła (nie pada i nawet słoneczko zaświeciło) więc panowie od elewacji powrócili :D. Zagruntowali ściany i jutro podobno (o ile pogoda nie nawali) będą kładli tynk.
  3. Nasza sielanka

    Madi dzis zdjęć n ie ma , bo zapomniałam aparatu :-? niestey , bo odkryłam , że z okien tarasowych salonu widać ośnieżone góry.Wklejaj fotki swojego domku , zakładaj dziennik , pytaj :wink: .Fajnie , że moje fotki jakoś mogą pomóc wyobrazic sobie Wasz domek. Działka jest duża , miała być dzielona z siostra , ale niestety nie dalo się , a do koszenia będzie 23 ary. Aha , proszę o wpisywanie się w komentarzach. :wink:
  4. "Z8" Dziennik Budowy

  5. Nasza sielanka

    ZA 14 DNI PRZEPROWADZKA :lol: :lol: :lol: :lol:


    Tak, tak, decyzja zapadła i tak plan przeprowadzkowy ustalony. Na weekend jedziemy do teściów . Wrócimy z rana 2 listopada i dziciaczki do babci zawiezimy . Ja do mieszkania i szybkie pakowanie , a Seba w tym czasie napali , żeby było cieplusio. Popołudniu przewiezimy wsio i wieczorem dzieciaczki wrócą do nowego domku. :lol: :lol: :lol: :lol: .


    A dziś siostra moja w roli ninai , kuchary ...
Strona 1 z 17