dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. SIELANKA Dag&Mar - nowy

    Będą wykopaliska!! :lol:

    Kolejna niespodzianka! Nasza inwestycja zlokalizowana jest w strefie ,,W'' archeologicznej ochrony konserwatorskiej. I co wy na to?! Dla ochrony archeologicznego dziedzictwa kulturowego ustala się obowiązek prowadzenia badań archeologicznych przy realizacji inwestycji. No to co.... skorup będą szukać? Czy kości jakich!?


    Tytułem uzupełnienia donoszę również, iż odbyły się już pierwsze inspekcje rodzinne naszej posiadłości. ...
  2. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    No i minął kolejny miesiąc, a budowa ciągnie się jak z przeproszeniem gil z nosa... ciągle ktoś czegoś nie robi na czas (albo wcale nie robi i myśli, że mimo to jest fajny :evil: ), bardzo porządni natomiast okazali się glazurnicy, którzy nie dość, że robią dobrze, to jeszcze pomimo straszenia Misztalem (u którego ponoć pracują jak nie są u mnie) wszystko jest w miarę na czas. Tak więc zakończono prace glazurnicze w łazienkach, pozostaje montaż armatury i można ten.. ...
  3. Wybuchowy Granat Izy i Leszka

    Chudziak zalany, dzisiaj zaczęli robić szalunek na ławy i częściowo robią zbrojenie.
    Jutro jadę po raz pierwszy na budowę :)
    Szkoda tylko że pogoda kiepska - dzisiaj deszcz ze śniegiem :cry: . I chyba nie zapowiada się lepiej .... buuu
    W środę ławy mają być zalane.





  4. Dom na wzgórzu

    Poszukiwanie najlepszego układu kuchni:
    ocja 1.

    opcja 2.

    Nie mogę wykombinować, jak w tej małej kuchni zmieścić funkcję szybkiego śniadania dla 2-3 osób. ...
  5. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    Tynki są i schną.
    Od poniedziałku instalacja CO ma zacząć się robić.
    I tyle.
Strona 1 z 12