dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mazurska chałupa komtura

    Pierwszy maja zbliżął się dużymi krokami. Nie piszę tu o Święcie pracy i pochodzie - Partia, Gierek, Partia, Gierek... To se ne vrati. Chociaż obecnie niczego człowiek nie może być pewien. Skoro teoria ewolucji Darwina to tylko jedna z hipotez, a na dodatek kłamstwo, zalegalizowana pomyłka i opowieść o charakterze literackim... to wszystko możliwe. Ale wracam do "naszych baranów" jak mawiają nad Sekwaną czyli do otrzymanej pierwszej transzy kredytu. Jedyne rozwiązanie ...
  2. Dziennik Anpiego

    19 października 2006

    Po burzliwych przejściach z firmą kurierską (opisałem je w osobnym wątku) kominek trafił wreszcie do mojego domu.

    Tak wygląda:





    Jutro miała być montowana oczyszczalnia, ale gość który miał to robić, strzelał mi dzisiaj jakieś fochy przez telefon. Jestem z nim umówiony na rano, zobaczymy co z tego będzie :-?
  3. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Mina mi zrzedła, ... ręce opadły.... Ale po kolei ...

    Pojechałam po wycenę drzwi i to dwóch firm, którymi byłam najbardziej zainteresowana. Wycena obejmowała różne rodzaje wykończenia , typ ościeżnic, zawiasów, klamek, ozdobników, listew, szyb itp .
    Plan maximum i plan minimum :wink: ... Oj ! Różnice są spore 8) .
    Z wyceny jednak nie byłam do końca zadowolona, bo okazała się zdecydowanie za wysoka :-?
    ... jak człowiekowi już ...
  4. Dziennik MES

    Tradycyjnie już nowe zdjęcia :wink:




    I szczegół jak kosze były robione.


    Wiem, że niestety niewiele ...
  5. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Czy ja coś wczoraj pisałam o tynkach przed zimą? :o
    A guzik!! Mój wspaniały sexi tynkarz nie wyrobi sie do końca grudnia :cry: Czyli tynkowanie w styczniu, jak się uda. Nic nie moge zrobić, bo wstępnie umawiałam się z nim na koniec września, ha ha ha!!! A tu wielka kupa!
    Moje precyzyjne planowanie mogę sobie potłuc o kant tyłka :evil:
    Mózg mi się dziś przegrzał od myślenia, jaka kolejność, co tu zrobić przed zimą i takie tam. Na razie przyjęłam wersję ...
Strona 1 z 6