dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. stropy

    Nie do uwierzenia ale są plany, że zalewamy stropy jeszcze w tym tygodniu!
    Wykonawcy znowu żrą się z archim. No co jest z tymi facetami! Już im chyba powiem jak się mówi na Śląsku w takich przypadkach "Dejcie se po szlagu i spokój mi tu !". Ciekawe czy znają śląski?


    Dostałam kasę z kredytu i jak policzyłam ile komu muszę oddać to już mogę zacząć płakać, że nie mam pieniędzy.

    A ze spraw przyziemnych:
    Moja pralka pierze ...
  2. Postępy :-)

    - 19-10-2011 - 22:46 (Wenecja Lipińskich DCP042A - Micha i Bar budują Wenecję w Wiszni)
    Proszę, minął niecały miesiąc od ostatniego wpisu i nie wiadomo od czego zacząć, tyle się wydarzyło na działce!
    Otóż:
    Mamy ściągnięty humu(lu)s
    W poniedziałek weszła ekipa murarzy, która zrobiła wykopy, a dziś fundamenty zostały zalane!

    A dodatkowo mamy zamontowaną skrzynkę elektryczną na czas budowy, po drodze masę załatwiania papierów (z nieocenioną pomocą Krewnych i Znajomych Królika ), zamawiania materiałów i ustalania ...
  3. Elewacja niemal gotowa

    No i panowie od ociepleń / elewacji już prawie skończyli, efekt jak na zdjęciach.

    Tak to wyglądało w lipcu:
    Nazwa:  SSO gotowy - widok od frontu.jpg
Wyświetleń: 1169
Rozmiar:  55,0 KB

    A teraz tak:
    Nazwa:  IMG_0900.jpg
Wyświetleń: 1175
Rozmiar:  88,3 KB
    Nazwa:  IMG_0901.jpg
Wyświetleń: 1179
Rozmiar:  86,1 KB

    Nazwa:  IMG_0899.jpg
Wyświetleń: 1181
Rozmiar:  88,5 KB

    Zabawne, że jak się na to patrzy, dom wygląda na wykończony (pewnie za chwilę p. Hubert się wtrąci, że nie skończył, więc sam piszę - tak, jeszcze nie finish elewacji), a w środku...
    Ponieważ ...
  4. ?azienka dzieci:)

    Robi się łazienka dzieci od wczoraj. Wrzucam parę zdjęć i stan docelowy - projekt. Czekamy na kocioł, kończymy też zabudowy ścian w salonie. W przyszłym tygodniu mamy malować na biało górę.
    Pojawił się elektryk, żeby się w końcu rozliczyć. Zamówiliśmy pstryczki elektryczki i w przyszłym tygodniu ma zacząć montować.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111019_21.jpg
Wyświetleń:	429
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	80161Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111019_22.jpg
Wyświetleń:	463
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	80162Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111019_25.jpg
Wyświetleń:	418
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	80163Załącznik 80165

    Updated 19-10-2011 at 20:27 by kasjot

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	k2.jpg
Wyświetleń:	624
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	80166   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	k4.jpg
Wyświetleń:	526
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	80167  
  5. PnB - nareszcie

    Odebrane kilkanaście dni temu. Po woli rozkręcam budowę. Humus ściągnięty wczoraj, a dzisiaj był geodeta i wyznaczył dom. Chcemy jeszcze w tym roku zrobić stan "zero" mam nadzieję, że pogoda będzie łaskawa. Co prawda żona próbuje mnie przekonać by zacząć na wiosnę ale jestem uparty i będzie po mojemu . Oby tylko nie było później: "a nie mówiłam"... Jutro wizyta u KB.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m1.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	63,8 KB
ID:	80116   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m2.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	80117   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m4.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	80118  
Strona 1 z 4