dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    ŁAZIENKA "DZIENNA" - 18.11.2010 -
    widok z pralni - strona prawa



    strona lewa



    widok z korytarza - 19.11.2010





    i ... kawałek ...
  2. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    [QUOTE=niezapominajka1972;4399955]Łazienkowy szał - odcinek 1 - łazienka "dzienna" i pralnia.......

    SZALAŁA...... SZALAŁA..... płytki w łazience układała..... oczywiście z pomocą fachowców..... WIELKĄ POMOCĄ. Moja praca polagała na : TAK... lub NIE...., NIE PODOBA MI SIĘ...... EEEEEE TAK TEŻ NIE BĘDZIE...... TE PŁYTKI TRZEBA POPRAWIĆ...... itp.......itd......
    A oto co "ułożyłam"

    PRALNIA - w tle - 18.11.2010 ...
  3. Dzień nr 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 - wykonywanie podbudowy pod płytę fundamentową.

    Wczoraj odkopywaliśmy, a dzisiaj zasypywaliśmy ... Najpierw ściągaliśmy ziemię nawierzchniową, a dzisiaj zaczęło się przywożenie pospółki na podbudowę pod płytę. Udało się przywieźć 10 samochodów po ok. 12t. Wygląda na to, że to dopiero 1/3 ... Jutro ciąg dalszy, ale pewnie też się nie uda przywieźć wszystkiego. Koszt materiału z transportem dziś to 6500 zł.

    Dzień nr 3

    Drugi dzień wożenia i zasypywania. Dzisiaj udało się przywieźć ...

    Updated 03-01-2012 at 11:55 by Dareckyy

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Victoria

    czyli Zwycięstwo

    A właściwie to sukces poprostu, bo jednak wojny nie było. Dzisiaj zadzwonił Pan z vatenfala i nas poinformował, że oni przystają na naszą propozycję i nam skrzynke postawią tam gdzie chcemy do tej pory jestem w szoku, że obeszło się bez próśb, gróźb, błagania, rękoczynów... Wszyscy mnie straszyli, a tu prosze. ja ładnie poprosiłam, a oni na to, że git.

    ta optymistyczna wiadomość oznacza, że zaoszczedziłam jakiś ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    W przyszłości będzie takie łóżko (tylko w kolorze szafki, ktora naprawdę jest czekoladowym palisandrem)

Strona 2 z 3