dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik budowy żuczka

    A jednak... Pan koparkowy zrobił nas w ciula z tą kufą :evil: Paweł zadzwonił do niego wieczorem, żeby przypomnieć, że chcemy w sobotę widzieć kufę, a on na to, że... woda już wypompowana :o i oczywiście gdzie? na działkę sąsiada :( :evil: Mało tego - rano jak pojechaliśmy na działkę to zobaczyliśmy jak pan koparkowy w miejscu gdzie uprzedniego wieczoru wylał wodę, teraz w najlepsze ujeżdża sprzętem ciężkim. Chyba nie muszę pisać jak to wyglądało :x Co prawda po ...
  2. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Niedziela 19.11.2006
    Uwierzcie, oni są naprawdę ZIR - z innej rzeczywistości.
    Jak w sobotę wróciłem ok. 14. do domu to więcej już nic nie zrobili. Popatrzcie sami. Jak majstra nie ma to myszy harcują.



    Barany znowu będą rozstawiać rusztowanie dla kilku desek i jednej rolki papy. Zostało na froncie. ...
  3. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    To czas na kolejne fotki. Tak wyglądało dwa dni pózniej. Oczywiście to była juz ta druga ekipa, która skończyła fundament.


    A tu dalszy ciąg rozbierania dotychczasowego tarasiku.

  4. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Inż. Mamoń - REAKTYWACJA

    O nie moi drodzy - tak to my się bawić nie będziemy. Chwilkę mnie nie było i mój dziennik spadł na 341 pozycję :-? :-? Miejsce 340 jeszcze mogłem znieść, ale 341 co to - to już nie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i w związku zez tym postanowiłem coś tutaj naskrobać.

    Powiem Wam, że ponad rok już mieszkamy, a dopiero dwa tygodnie temu po raz pierwszy wjechaliśmy samochodem do garażu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...
  5. [b]Kiedy jest piętro a kiedy jest poddasze?[/b]

    Witam. Mam pytanie dla specjalistów na forum. Jak nalezy odróżnić piętro od poddasza użytkowego, czy są jakieś definicje, normy prawa budowlanego w tym zakresie. problem w tym, że na mojej działaczce budowlanej można budować tylko dom z poddaszem, a faktycznie nie wiem na czym polega różnica "poddasze" a "I piętro"... Będę wdzięczny za wszelkie informację...
Strona 1 z 6