dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    kaluniu jutro będą, napewno!!!! A jak nie.......to mają ciepło :evil:

    ps. kurcze nie wiedziałam, że FM jest także na NK !!!!! :P :P :P :P :P już wysłałam zaproszenie i się wpisałam :wink:
  2. Dziennik Myszy- reaktywacja

  3. Indywidualna "Stodoła"

    Może jestem kobietą nietypową, a może kobiety tak nie mają... W każdym razie mężczyźni w pewnym wieku stają przed poważnymi wyborami, które mają odpowiednie konsekwencje dla drugiej połowy:
    - szybki sportowy samochód lub extra motor – statystyki wypadków drogowych są nieubłagane,
    - nowa żona – na to się stanowczo nie zgadzam,
    - sporty ekstremalne – dla lwa kanapowego to proszenie się o zawał,
    - nowy dom – wszyscy wiedzą, ...
  4. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    Mój nadworny fotograf znowu był tak łaskawy i narobił dla mnie zdjęć,bowiem praca wre mimo że tak daleka jesień :wink:
    Zatem do rzeczy bo jest tego sporo :lol:
    Bo to było tak:najpierw Połówek zabrał się do rzemieślniczego wykonania kinet zarówno do kanalizacji deszczowej jak i sanitarnej,niestety z powodów różnorakich zastąpiono je ostatecznie sprzetem profesjonalym.Ponadto to sprzęt profesjonalny udalo się częsciowo nabyć drogą kupna z pośrednictwem Teścia ...
  5. Ballada o domu

    Witajcie po dniach kilku...

    Ponieważ jednak pogoda stara się pomóc jak może... walka trwa. Przez dwa ostatnie dni NIE PADAŁO a nawet i słońce się pojawiało i chociaż błocko nic z tego sobie nie robi - roboty przyspieszyły!
    Murowanie bloczków ukończone:

    A dziś zalany wieniec:


    i częściowe zasypanie...:
    ...
Strona 1 z 17