dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Początek

    Teraz następuje faza pakowania i ogarnięcia co , gdzie...Problem polega na logicznym popakowaniu "dorobku" To co będzie potrzebne w ciągu najblizszego półrocza i to co będzie rozpakowywane dopiero na miejscu docelowym . ZNACZY SIĘ DOM NASZ!! :D :D
    Przy tych czynnościach takie tam różne refleksje człowieka nachodzą.
    Emocje porównywalne są ze stanem emocjonalnym z czasów z przed budowy.Podpisanie umowy kredytowej ...To pierwszy ,poważny krok , utrudniona ...
  2. Początek

    Ojej, ale się dzieje.....Umowa przedwstępna PODPISANA!! Czyli klamka zapadła. Do 30 listopada musimy się wynieść z naszego M.
    I juz tradycyjnie nie obyło się bez zgrzytów!Mianowicie Pani prowadząca pośrednictwo nieruchomości próbowała wmówić nam , burakom z wiochy, że do podpisania w/w, mamy wszystkie potrzebne dokumenty, a w szczególności odpis z księgi wieczystej, dostarczyć osobiście :evil: Lekuchno mnie to zachowanie znarowiło :evil: Nie zachowałam się odpowiednio ...
  3. wbrat - dziennik budowy

    19.11.2005

    Kolejna sobota, wiec i kolejna porcja zdjęć :D. Dekarze mieli przyjść w czwartek, ale w środę zadzwonili, że się nie wyrobią i będą dopiero w piątek. W piątek faktycznie przyszli, ale nie udało mi się pojechać na budowę, żeby zobaczyć efekty pierwszego dnia ich pracy. Pojechałem dopiero dziś, co zobaczyłem... za chwilkę ;).
    W poniedziałek na plac ma wrócić w pełnym składzie "stara" ekipa od murów i konstrukcji dachu. Mają ...
  4. dziennik izy i marcina /komentarze mile widziane/


    tak pierwsza fota nie wim czy jest interesująca ale jak dla mnie toi bardzo :)
  5. Nurniego dziennik

    19.11.2005
    Plan zrealizowałbym już dzisiaj w całości ale przyjechał stolarz z drzwiami :o :D :lol:
    Na dzień dzisiejszy mamy założone 7 sztuk drzwi - zadyblowane, opiankowane i czekają na opaski. 4 sztuki do poprawki - 2 szt. za wąska futryna, 2 szt. zamiana otwierania z lewych na prawe lub odwrotnie.
    Drzwi są z litego drewna sosnowego, surowe, bez szyb a malować będę sam lakierobejcą Duluxa.
    Dolna łazienka jest już prawie gotowa - brakuje tylko opraw ...
Strona 1 z 3