dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Jak Marta i Blazej dom budowali

    mała aktualizacja:
    -okna zamówione, montaż na 19 marca :lol:
    -dopracowujemy ścianki działowe na poddaszu oraz cała elektrykę.....trudne to jak nie wiem......... :roll:
    reszta koncepcji już w zasadzie prawie gotowa-czyli ogólne aranżacje pomieszczeń, itd...
    eh....niech już będzie jesień... 8)
  2. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Równolegle ze mną pracuje glazurnik , robi sam , więc też nie ma największego tempa .
    Ale prace idą do przodu i efekty widać .
    Łazienka , wiatrołap , hol i kuchnia na dole są gotowe .
    Tak się prezentuje kuchnia


    Trwają też prace w górnej łazience
  3. Iskierka Piotra i Ady

    Cytat Napisał gatek
    pluszku czy pisząc o deweloperze masz na myśli osiedle słoneczne
    Dodam że cena za domek mnie szokuje
    tak chodzi wlasnie o to osiedle - jezdze kolo niego gdy jade na swoja budowe
    w sumie lokalizacja taka sobie - przy dosc ruchliwej drodze
    dzialki malutkie
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Czekaliśmy, czekaliśmy, aż się doczekaliśmy :wink:

    Ruszyły prace "poddaszowe" :D
    Pewnie już nie pamiętacie, jak wygląda sytuacja u nas na poddaszu, więc przypomnę, że jest tylko pierwsza warstwa wełny (oprócz kawałka nad schodami, gdzie nie mogliśmy się dostać :-? ). Teraz przyjdą profile, druga warstwa wełny (pod profile), folia i płyty.

    Strasznie kombinowaliśmy z eipami. Wynikło to z faktu, że tak naprawdę nie mogliśmy ...
  5. Dziennik Irmy

    na budowie nic sie nie dzieje, ale robilismy odswiezanie mieszkania przed sprzedaza, dosc fajnie wyszlo. Tak to jest jak sie czlowiek naoglada zaklinaczki wnetrz. Jakos nie wydawalo mi sie mozliwe sprzedanie mieszkania bez remontu:)
    co prawda najwiekszych zmian na zdjeciach nie widac, bo najwieksze sa na poddaszu, ale zeby je docenic musialabym pokazac "przed i po", a "po" nie mam... :wink:
    tak teraz wyglada, mam nadzieje, ze sie szybko i dobrze sprzeda
    ...
Strona 2 z 12