dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Trzy widoczki z różnymi oknami

    Ten z dwoma wąskimi chyba odpada. Pozostają dwa szerokie, albo trzy wąskie.




  2. Nurniego dziennik

    10.02.2006
    Coby nie wypaść z wprawy od malowania wymyśliłem optyczne odświeżenie pokoiku fasolki. Meble odziedziczyła jeszcze po Rekinie, białe, na które już nie mogę patrzeć. Została zakupiona farba akrylowa, Dulux mandarynka, i właśnie dzisiaj wykonałem pierwsze malowanie łóżeczka i szafek - tylko drzwiczek. Farba schnie szybka, nie śmierdzi, więc powinieniem skończyć za dwa dni. W związku z tym, że pomalowanie fasolkowego pokoju stało się priorytetem więc interek ...
  3. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    19-02-2006

    Postanowiłam cos zapisać w moim dzienniku, ponieważ pomału coś tam rusza na budowie, ale od początku
    1.Dostałam wycenę za zrobienie c.o. - 32 tyś :o :o :o załamka totalna, już się wypytałam Agi J.G. o jej ceny i wogóle, dziekuję jej za odpowiedź :D . Ale nie stać mnie na taką cenę, więc będę szukać dalej koniecznie muszę zbić do 20 tyś. (nierealne???) zobaczymy jak nie będzie to możliwe to będę sie martwić.
    2. Niedługo przyjadą do mnie ...
  4. Tabaluga i pistacje- dziennik budowy i nie tylko...

    Udało mi się powklejać zdjęcia ( bardzo dziękuję za pomoc), to teraz do konkretów.
    Zanim zacznę opisywać moje przygody budowlane, które właściwie dopiero się zaczną, to złożę ślubowanie.
    I tak: ślubuję uroczyście:
    -rzetelnie i uczciwie informować Was (jeśli znajdą się w ogóle czytelnicy) o wszelkich moich (naszych) poczynaniach budowlanych,
    -wklejać na bieżąco zdjęcia (teraz już potrafię, choć wyszły chyba trochę za duże) z postępów ...
  5. Tabaluga i pistacje- dziennik budowy i nie tylko...

    Tak sobie pomyślałam, że może już nadszedł czas na pisanie dziennika. Wiosną zaczniemy budowę naszych "pistacji", więc pokażę Wam, co już udało mi się zbudować:

    oto domek od frontu:



    strona południowa:



    widok od ogrodu:
    ...
Strona 1 z 4