dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Gustowny C84 pod Wroc?awiem - Ma?go?, Micha? i Megi

    Proszę bardzo - zdjęcie naszych parapetu w salonie, bardzo mi się podobają. Dobrze, że nie położyliśmy tych samych co w innych pomieszczeniach ( boticcino , któe mi się podobają, ale są zimne ). Jednak drewno sprawia fajniejsze wrażenie :lol: :lol:
    Jutro będą jeszcze wykończone po bokach dokładnie, a jeszcze później wkoło zasmarowane akrylem :)

    Zakupiliśmy wełnę 18-tkę do ocieplenia poddasza ...
  2. Nasze MARZENIE - domek mmms-ów

    Złapałam małe "zleconko po godzinach" (taka mała grafika). Dopiero skończyłam. :o PADAM :o, ale muszę uzupełnić dziennik.

    A więc pismo jest od firmy sporządzajacej projekty decyzji o warunakch zabudowy. Jest ono bardzo dłuuuuuuuuuuuuuuuugie i nie jasne - chyba specjalnie, aby nie można go było zrozumieć. W każdym bądź razie chodzi o to, że:
    1. mapki, które załączyliśmy do wniosku są złe. Nie ma na nich zaznaczonej drogi publicznej, z ktorej ...
  3. Jankowo

    Przedwiośnie ??? Ptaki dziś rozświergoliły się na potęgę, ciepły zefirek spowodował, że zgrzałam się na spacerze, a teraz jeszcze pada deszcz!!! To chyba przedwiośnie, ani chybi :D :D :D
    Zaspy oklapły zalane deszczem, sople pospadały... już się nie mogę doczekać, aż tu i ówdzie zacznie wychodzić z ziemi małe zielone :D
    Znowu nie mogę się doczekać ... wiosny :wink:
    Chyba z tej niecierpliwości wypoleruję sobie sekator i szpadel :lol:
  4. Pasie budują

    TYGODNIK :wink:

    Z taką częstotliwością tu zaglądam, wiec chyba tak powinien się nazywać :)

    ale do rzeczy ...................... trochę się przez ten tydzień nazbierało, mam kilka wiadomości, niestety nie wszystkie są dobre :roll:

    z tych najgorszych to taka, że co prawda karton gipsy sufitowe zakończone, zaszpachlowane i zatarte czy jak to się zwie :) ale nie wiem czy jest się z czego cieszyć bo znowu cieknie nam z dachu tym razem w garderobie ...
  5. Sułtan 2G, czyli Lila i Tomek budują dom :)

    Jakieś 2 tygodnie temu byliśmy u architekta zapytać o zmiany w projekcie. Okazało się, że nasze zmiany są na tyle małe, że nie musimy ich nanosić na projekt i nie będzie problemu z odbiorem domu...

    A teraz o zmianach. Tutaj rzut parteru:

    1. Chcemy zabudować przejscie z garderoby (10) do łazienki (9). Z całą pewnością łatwiej będzie nam zaprojektować łazienkę i stanie się ona bardziej praktyczna.
    ...
Strona 1 z 14