dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Schody

    - 19-02-2012 - 21:44 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    witam,
    z dużym wyprzedzeniem zastanawiamy się nad schodami. Najbardziej podobają nam się dywanowe, ale przy 18 schodkach i balustradzie ze szkła hartowanego to wychodzi ok. 25 tyś brutto z montażem. Czy są jakieś schody, które przypominałyby dywanowe - nie mamy zrobionej żadnej konstrukcji w klatce schodowej, którą możnaby tylko obłożyć drewnem.
  2. Pasie budują

    Sypialnia

    powoli nabiera wyglądu ....... a niedawno wyglądała tak


    dotarło łóżko

    zabudowa rodem z IKEA po prawej stronie się tworzy

    lewa na razie wygląda tak

    w miejscu tej wysuwanej szafki stanie chyba taki szary lakierowany expedit
    ...
  3. Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

    ciąg dalszy postępów na poddaszu oraz gładzi:







    ...
  4. Są okna i częściowo isntalacja wod-kan w budynku

    - 19-02-2012 - 15:52 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Witam,
    instalator wod-kan z ramienia wykonawcy był jeden dzień, zdążył mnie opiurkać, że powinienem mieć wszystkie stelaże mieć już, bo on ma tylko 2 dni na montaż, to samo tyczy się baterii podtynkowych - niestety wykonawca zbyt późno dał znać i nie zdążyło to dojść, bo kupowałem w internecie. Na szczęscie po dniu robót ma wrócić po tyngodniu i dokończyć. W między czasie musieliśmy szybko prosić architektów wnętrz o przeróbki w łazience, bo wymiary rzeczywiste ...
  5. Parę zdjęć

    - 19-02-2012 - 15:39 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Witam,
    trochę się zaniedbałem z dziennikiem, ale każdy widzę po innych forumowiczach ma chwile słabości dziennikowych

    Załączam parę zdjęć zrobionych w dzień z zewn. i wewn.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 035.jpg
Wyświetleń:	354
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	101922Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 011.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	101923Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 040.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	101924Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 018.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	101925