dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Byle do przodu....

    Zrezygnowaliśmy z architekta - serdecznie wszystkim odradzam Romana Lisa - w ogóle nie współpracuje, jest fochowaty, obraża się, stęka i nie zrobił prawie niczego z naszych wytycznych. Koszmar :( :evil:
    A we mnie wstąpiła nowa nadzieja i zaczynam sprzedawać mieszkanko, co by mieć się za co wybudować.....
  2. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Melduję zakończenie prac malarskich w wiatrołapie :lol: Dziś mam w planach zakończyć sufit w łazience i przywiercić listwy przypodłogowe w dwóch już gotowych pomieszczeniach. Elektryk od rana uzbraja kolejne zakończenia wystających ze ściany kabelków, może dziś światło przed domem zabłyśnie? Chociaż mówi, że nie wyrobi się jednego dnia :( ale mam latarnie na wiejskiej drodze i do drzwi trafiam bez problemu :wink:
    Idzie wiosna! Widziałam pierwszy klucz powracającego ...
  3. Dom pod jarząbem

  4. Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)

    Wczoraj dostalismy przerobiony strop z terivy na monolityczny ,mozemy zacząć w końcu kupować materiał na cały strop :wink: :D
    Jak pogoda sie utrzyma taka jak jest i jak nic nie pokrzyżuję planów to w przyszłym tygodniu ruszamy z budową !!! :o :D :D :D :D :D alez ja sie cieszę ,jutro podzwonimy za stalą i deskami na strop trzeba się szykować bo czasu coraz mniej ,po niedzieli musimy dogadać się i ustalić termin przywożenia materiałów na działkę :wink: :lol: :lol:
  5. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Hej,
    moze nam sie uda zameldowac w Pabianicach :roll: :evil: :oops:
    Ale wpisowe do prywatnego i tak wplacamy, coby miec pewnosc, ze GDZIES Mlode chodzic bedzie od wrzesnia :evil:
Strona 11 z 13