dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Dostalismy dzisiaja pierwsza wycene na c.o.:

    - piec z podajnikiem na paliwo stale
    - zasobnik na wode 140l z grzalka elektr.
    - podlogowka (caly parter + lazienka na poddaszu)
    - grzejniki (w pokojach na poddaszu i dodatkowo w lazienkach)

    W SUMIE Z ROBOCIZNA: 30.500,00 zł


    Hmmm, zobaczymy jak wyjdzie nastepna wycena... bo szczerze mowiac, to nie wiem jakie sa ceny...
  2. dziennik :) TAB

    Koniec marca za pasem, złapie nas kwiecień z tą przeprowadzką.
    A wszystko przez ten parkiet, że też..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .....

    Wanna nieobudowana, kabina u rodziców, kafelkarz mnie wkurzył :evil: :evil: :evil:
    Woda niepodłączona, kuchnia niepomalowana, ech, wrogi ton tego mego pisania.
    A w poniedziałek ma przyjechać kuchnia. Kuchnia (mąż jeszcze nie wie, ale się dowie :)) będzie pomalowana na 98% na szaro, grafitowo, ...
  3. Dziennik Kasi i Bartka

    Obiecywałem że będę pisał codziennie, ale o czym mam pisać w sobote i niedzielę jak nic się nie działo. Szkoda bo była piękna pogoda. Ja jednak byłem na zajęciach, a Kasia w pracy. Taki to już nasz los.

    W niedzielę za to przyjechali Kasi rodzice i moim zdaniem można to uznać za poczatek robót. Pojechaliśmy na działkę. Teść fachowym okiem obejrzał działkę i zdjety z niej humus. Pocmokał trochę na ziemię, że trochę miękka i nie wiadomo czy nie będzie ...
  4. dziennik Żaby

    Dzisiaj odcinek dla wzrokowców 8)

    Kafle w kuchni, tylko jeden rząd, nad nim dekory, a wyżej będzie pomalowane tą samą farbą co na suficie



    Te same tylko troche w innym ułozeniu przy wyjściu na taras



    Kominek "sierobi" :wink:
    Czy mi sie wydaje, czy te kafle sa krzywo ułozione??? ...
  5. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Przeglądając dziennik Tabalugi z całkiem przyzwoitym ogrodem, a właściwie szokująco ślicznym i zorganizowanym, biorąc pod uwagę, że to jeszcze budowa :o (jak ty to kochana zrobiłaś :o ) przypomniałam sobie o moich roślinkach - zakupiłam sobie kolejną wierzbe - tym razem Iwę:


    (podczytałam, że Mohag ma taką :wink: )


    Poniewaz to osobnik męski - to ma kotki - takie:
    ...
Strona 1 z 8