dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Praktyczny dziennik AgnesK

    Zapomniałam wczoraj na śmierć!
    Mąż był się dowiedział kilka dni temu od naszej pani KB, ze jeśli dobrze pójdzie, to będziemy mieli kanalize w przyszłym roku!! Może więc szambo nam odpadnie... Ależ super by było.. :D

    Nie mogę się już kurka doczekać jakiejś akcji na naszych 995 m2... Jeszcze ino kilka(naście) dni...
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    19-04-2004
    Fundamenty zrobione :D Chodzimy w kółko i oglądamy. I rozmawiamy co kiedy i żeby o niczym nie zapomnieć. Na marginesie dom wydaje nam się bardzo mały, mamy obawy czy cokolwiek tam zmieścimy. Jak na razie nie wyobrażam sobie jeszcze ścian wewnątrz. :-?
    Teraz czekamy kilka dni i jedziemy dalej. Ściany :D

    Zaczęliśmy się rozglądać za kominkami. Ten kominkarz, z którym umawiałam się telefonicznie, zwyczajnie mnie olał :evil: I co ja mogę ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Posiadanie dużej działki ma swoje plusy: wszystko się mieści . Zresztą zapraszam :
    Proszę wycieczki po prawej mijamy około 15 ton piasku do chudziaka , po lewej budkę lęgową oraz gustowne przenośne wc, proszę zwrócić uwagę na te precyzyjne wykopy ich gładkość, kąty poste, wyrównany poziom , tu mijają państwo wzniesienie uzyskane metodą gospodarczą, pierwsze reprezentuje ziemie orną naszych okolic, kolejne to niskiej jakości glina, oraz jej mieszanina połączona ...
  4. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    No dziś to był czad !!! Wczesny ranek - telefon - czy będę na działce ?, bo panowie potrzebują:
    - Tonę cementu
    - Piasek
    - Pręty zbrojeniowe
    - Drut 10 kg
    oraz na przyszły tydzień :
    - Resztę siporeksu (gro już stoi na działce i pełni honory domu)
    - Kanoldy
    - Beton z gruszki najpóźniej na czwartek
    - Pustak ceramiczny
    - Cegłę pełną na komin klasy 150

    Tak, wszystko pięknie , ale u nas oddział ...
  5. Dziennik Majkiego

    W weekend wycinaliśmy drzewa na działce. Poszły dwa owocowe i dwa jakieś klony czy jesiony ... Ale mamy pozwolenie 8)
    Zaczyna się robić interesująca kupka drzewa do palenia kiedyś w kominku...
    Dziś jak damy radę pod piłę pójdzie duża jabłoń ( rośnie w salonie ... ) i jeszcze dwa liściaste.
    W tym tygodniu powinien powoli wjeżdżać człowiek z koparką do korzeni.
    Działka generalnie oczyszczona z co większych chwastów i zielska, ale cos czuję, ...
Strona 1 z 2