dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Maksia

    Myślenie ma przyszłość… zdecydowanie
    19 kwiecień 2005


    Ktoś powiedział że myślenie ma przyszłość, musze przyznać chyba temu komuś racje. Wczoraj siedziałem sobie wieczorkiem i myślałem o różnych aspektach zbliżających się prac na budowie. Im dłużej myślałem, tym zacząłem zauważać coraz więcej błędów w dotychczasowym sposobie myślenia. Najdziwniejsze było to, że tak naprawdę to w większości nie były moje pomysły, to naleciałości uwag i sugestii ...
  2. Aga i Jacek69 Nasz DOM(ek)

    Jeszcze jedna dobra wiadomość z dnia dzisiejszego - mamy komplet dokumentów do odrolnienia - jutro tam jadę i składam....

    Chyba polubię urzędy :wink: a, może raczej nie będe przesadzał :lol:
  3. Dziennik andrzejki.

    No i jest pierwsza kontuzja :( Wczoraj mój mąż wsadzil nogę miedzy te nieszczęsne deski i albo jest zlamana, albo pęknięta, albo po prostu zbita :( Dziś caly dzień przeleżal i nie wybral sie do lekarza i nie wiadomo co sie dzieje. :roll: Przemieszcza się skacząc na jednej nodze i jest uzależniony ode mnie :roll: :wink: Czas wcale nieodpowiedni na takie rzeczy no ale cóż :( Strasznie chcial te deski poskladać wczoraj jakby dzisiaj już nie daloby się tego zrobić no i poskladal ...
  4. Wielki Podrzutek Jagny

    Dzisiaj tylko (TYLKO??) zdjęcia.
    Taras nie został wylany w sobotę. W niedzielę tym bardziej, za to mieliśmy wspaniałych gości :D
    Wylano w poniedziałek, za to za jednym zamachem wylano taras, schody przy wejściu głównym i schody przy pomieszczeniu gospodarczym.
    schody główne:

    schody do pomieszczenia gospodarczego:
    ...
  5. A wiec do dziela

    Nareszcie pani urbanistka podpisala dzis zmiany do wz!! Odbiór w piatek!! A jutro ruszamy do Muratora po zakup planu naszego domku.To bedzie gotowiec C 74B.Maly ale wlasny.

    Na koniec tygodnia szykujemy sie na spotkanie z KB.Zobaczymy co z tego pierwszego spotkania wyniknie> :D
Strona 1 z 4