dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Ciepły Dom Dla Ciebie P180 Mirka i Agnieszki

    Cytat Napisał ciamota
    Kochani,

    jeśli możecie się podzielić napiszcie ile około wyniosła Was budowa do tego etapu ???
    Strasznie jesteśmy ciekawi, nadal się zastanawiamy ......
    niestety nie prowadzimy szczegółowych obliczeń :( ale orientacyjnie około 170 tys. lub trochę więcej...
  2. Barwny - wariant I z Muratora

    No i stalo sie - dzisiaj zostal wylany strop. Narazie nic nie spadlo ;) ...ale zobaczymy jutro.







    Wybralem tez dekarza, wyglada na dobrego fachowca - oczywiscie z polecenia. Jeszcze nie rozpoczal swojej roboty, a juz mial wplyw na moja budowe. ...
  3. Pasie budują

    Buziaki Gosiaczku :D

    Kominki..............................

    trochę już się za nimi rozglądamy, bo nasz proces decyzyjny jest raczej powolny :roll: jak na razie to podpatrzyłam u Nefci i Nitusi i mam namiar

    http://www.kominkiikominy.pl/index.p...ny_grupy&typ=1

    i wybrałam sobie kilka ich realizacji, i mam nadzieję że któraś z nich zmieści się w naszym saloniku bo na miano salonu to on niestety nie będzie zasługiwał, za ...
  4. Dom Damonów

    Byłam w Puszczykowie, nasza sprawa inwestycji celu publicznego jeszcze nie uruchomiona, a składałam papiery w zeszły wtorek. Pan powiedział, że w tym tygodniu powinna ruszyć. Natomiast decyzja o możliwości budowy wodociągu w drodze Puszczykowa była gotowa po 2 dniach. W Mosinie potrwa to ok 2 tyg.
    Dziś przyklepnęłam przyłacze kanalizacyjne. Ponieważ projekt jest juz uzgodniony przez gminę (od razu jak budowali kanalizację) zostaje mi tylko zawiezienie do Aquanetu zgłoszenia. ...
  5. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Przyjmijmy, że lekko ochłonęłam ... Mogę co nieco dodać gwoli uzupełnienia: cudo leży na Pojezierzu Drawskim, jakieś 80-85 km od mojej Perły Bałtyku .... czy ja kiedyś przypadkowo nie mówiłam, że chcę zamieszkać nie dalej jak 10-15 km od :roll: Mówiłam?? To jakieś majaczenia były :-? :wink: W odległości 2,5km leży najczystsze ponoć jezioro w Polsce Komorze.Do Czaplinka i ogromnego Jeziora Drawskiego rzut beretem :D
    Przeprowadzka - nie wiem!! Niestety!! Rzeczywistość ...
Strona 9 z 20