dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Majkiego

    Hej

    No, podziało się dziś parę rzeczy ... :wink:

    Najpierw z rana przyjechał "chudy" w ilości 5 m3 ( B7,5 of kors :) )


    Następnie się zadmowił, znaczy rozsypał


    Potem robotnicy go zaprosili do fundamentów
    ...
  2. Stara Stajnia czyli Dziennik Asi

    Ja tu sobie o piaskowaniu i stropu budowaniu, o oknach i dekarzach i że to niby takie było zajmujące ... No było, było, ale było jeszcze coś, o czym chciałam wspomnieć. Mało to miało wspólnego z budowanie, wiem, i może nie powinnam, bo to przecież forum Muratora, ale życie to nie tylko budowanie przecież, prawda? No i ja właśnie tak a propos życia, hmm ...
    To cut the long story short, jak to mawiają wyspiarze, A CO JA TU BĘDĘ SIĘ ROZDRABNIAĆ! W tym właśnie czasie ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Do wczorajszej opowiesci nie dodalam jeszcze godziny 9 rano - telefon od hydraulika, ze nie moze wejsc do domu, bo nie ma pilotow od bram garazowych. Dzien wczesniej wybili mu szybe w aucie i ukradli wszystko co tam bylo wlacznie z naszymi pilotami :evil: . mielismy po 2 piloty do kazdej z bram, no wlasnie mielismy. Od razu dzwonilam do faceta zamowic piloty, wiec wczoraj z parapetami nic nie zalatwilam (bo to jest ten sam facet od bram, okien i tych nieszczesnych parapetow). Poczekam najpierw za ...
  4. Stara Stajnia czyli Dziennik Asi

    Po piaskowaniu dotarła ekipa dekarzy pod wezwaniem "nie ma lipy!" (tam mieli napisane na samochodzie, którym przyjeżdżali), zdjęła istniejący dach, pokryła folią izolującą:

    potem rozłozyli dachóweczki - renesansową:


    Strasznie to długo trwało ... ale ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Rozbiórka sie uprawomocniła
    Czekamy na pozwolenie na budowę
    Stoen zgubiło moją umowę - ciekawe, że ja ją mam...i pieniądze wpłacone w styczniu...
    Gazownia milczy - czwarty miesiąc :):)
    Dobrze, że maniana....
Strona 3 z 10