dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mój dziennik budowy "Od Proximy do Zenita"

    2007.06.20

    Godzina 7.00 Pan Andrzej B. ze swoją czteroosobową brygadą rozpoczyna pierwszy dzień budowy. Punktualność dobrze świadczy o mojej ekipie... już byłem zadowolony, że mam tak solidnych fachowców. Szalowanie przebiegało bardzo sprawnie:







    ...
  2. Domek J & T projekt indywidualny

    Cała sobota i początek niedzieli zleciała na deskowaniu i nadlewaniu 6 cm betonu na ściany żeby uzyskać wysokość ścian taką jaka jest w projekcie, a resztę niedzieli pochłoneły wylewanie tarasu i podestu wejściowego.

    W poniedziałek dowieźli do końca elementy stropu, a dziś byliśmy zamówić stal na strop. Przy okazji kupiliśmy już metrowe gwintowane pręty fi12 do zrobienia kotew w wieńcu. Do kompletu wzieliśmy też nakrętki i podkładki.

    Na ...
  3. Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M

    podobno do końca tygodnia (to znaczy na Dzień Ojca!) ściany piętra (wiele tam tego nie ma) mają być ukończone - nie wiem jakimi słowami to wyrazić, ale hmmm: kity to my a nie nam

    cóż, najwyżej miło się rozczarujemy... :wink:

    PS. wczoraj mieliśmy małe sympozjum - troje prelegentów (Seb, Ojciec, ja) - dwóch słuchaczy (BeDe) -
    efekty będą widoczne w najbliższej przyszłości... :-?

  4. Pelikan Kruków

    Po kilku dniach przerwy związanej ze schnięciem betonu oraz weekendem, na dzień dzisiejszy zrobione jest to:







  5. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    No proszę, zrobił nam się z tego prawdziwy dziennik :wink:

    Ekipa dzisiaj się nie popisała, zdaje się, że flaszką z okazji wiechy strzeliliśmy sobie w stopę :-? Nie zrobili nic, kierbud ten fakt przemilczał, za to gorąco zapewnił, że od jutra ostro ruszają na wielu frontach jednocześnie, czyli z dachem, elewacją i hydrauliką.

    Natomiast byli panowie od wody, zamontowali wreszcie wodomierz:

    [img]http://img521.imageshack.us/img521/6538/wodomierzsv1.jpg[/img] ...
Strona 1 z 10