dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Przyłącze wodociągowe

    Pojawił się nareszcie zarys budynku

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0806.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	70776

    Wykonaliśmy przyłącze wodociągowe (z przewiertem pod drogą). W sumie za zajęcie pasa drogowego zapłaciliśmy 10 zł, więc niedrogo. Wykonawstwo plus robocizna i materiały łącznie 3000PLN. Zamiast studzienki ocieplanej powstała tymczasowa z płyt OSB. Ile wytrzymają - zobaczymy. Zaskoczeniem było to, że pomimo dużo tańszego materiału cena nie uległa zmianie. Wykonawca oświadczył, ...
  2. stopik zalay ;p

    HURA!!HURA!! HUUUUURAAAA!!!!
    W końcu się udało!! Jak to się mówi do trzech razy sztuka -w naszym przypadku okazało się trochę nie do końca prawdziwe bo jednaj do czterech razy i ten ostatni okazał się szczęśliwy!!!!

    Nazwa:  100_4496m.jpg
Wyświetleń: 705
Rozmiar:  85,9 KB


    W końcu! teraz tylko jeszcze jeden rządek kamyczków dla wyrównania poziomów między stropem pod garażem a resztą domu. Następnie szłunek i znowu to zbroimy i będziemy znowu telepać o pogodę na początku ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Chudziak i przyłącze energetyczne

    Następnego dnia, po wykonaniu wykopu, wykonawca przystąpił do przygotowywania deskowania pod beton podkładowy ław fundamentowych:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0762.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	70769 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0763.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	70772

    W międzyczasie udało się zamontować licznik dla przyłącza energetycznego. Pan z zakładu energetycznego po kilkukrotnym odkładaniu, marudzeniu i kręceniu z niezadowoloną miną umożliwił nareszcie pobieranie prądu i normalną pracę na budowie.

    Chudy ...

    Updated 19-08-2011 at 09:53 by eagleeddie

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Garderoba

    Poszukiwałam też uchwytów i wieszaków i powiem Wam, ze też nie było łatwo, bo potrzebowałam wieszaki w ilości 5szt i uchwytów 4szt i wszędzie gdzie chciałam taką ilość mieli za mało i trzeba by było czekać i nie wiadomo czy by było w hurtowni i takie tam, wiec znalazłam takie, i fajna cena była:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f44b9f9731d3994ceb4ae69f5e0ceaad.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	70770
    z tej stronki: http://uchwytyporcelanowe.pl/pl/p/uchwyt-50310A.07/463
    a także wieszak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image_func.php.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	3,7 KB
ID:	70771
    http://www.sklep-impex.pl/Wieszak_R500_1117-121.html ...
  5. Garderoba

    Od jakiegoś czasu szukałam garderoby na przedsionka w korytarzu i powiem szczerze, ze nic nie znalazłam, a szafy typu komandor nie zadowalały mnie, bo jak to u nas wszędzie, gdzie jest wnęka trzeba ją koniecznie zabudować. Więc rozpoczęłam poszukiwania, pokażę Wam co mi się podoba
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	50140314_4.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	44,0 KB
ID:	70767
    ale oczywiście jest za szeroka do mojej małej wnęki, więc postanowiłam zamówić u stolarza, montaż już jutro, jak tylko zrobię zdjęcie, to wrzucę, ...
Strona 3 z 4