dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie budują

    Różne takie :)

    Dziś znowu dzień prawie cały kręcił się wokół budowy :wiggle:
    kupiłam kleje, fugi i różne środki do czyszczenia i impregnowania podłóg , zadzwoniłam też zapytac o cenę balustrady balkonowej z nierdzewki i trochę mi słabo się zrobiło jak usłyszałam ok 900zł za metr bieżący:jawdrop: tak więc jutro zadzwonię do Neferkowej miejscówki, może będzie coś taniej
    lada dzień muszę też podjąć w końcu decyzję jaki tynk zewnętrzny ...
  2. Jeżykowa chatka

    Drzwi zyskały przyjaciólkę - klamkę.

    Pamiętam jak w/w zaraza (czyt. klamka ) spedzała mi sen z powiek.
    Wylądowałam nawet u rodzimego kowala trudniącego się ponoć kowalstwem artystycznym ( pewnie tak mu sie wydaje do dziś ) ... ale na hasło klamka spojrzał na mnie jak na potencjalną pacjentkę psychiatry ...

    Aż przyszedł taki dzień ... jeden z tych kiedy to nogi z tyłka wyrywałam latając po sklepach za materiałami i ... spotkałam ją ... KLAMKĘ ...
  3. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    Cytat Napisał Malgoska i Gabe Zobacz post
    Jako, ze troszke juz budowe ogarnelam jako tako przyszla pora na kilka refleksji.
    Po pierwsze z malej chalupki jaka mial byc nasz dom wyszla stodola wielkosci 225 m2.Boszsz.....no coz trzeba bedzie to przezyc i jakos to ogarnac.
    Z kwesti budowlanych.Mojego murarza patrzac z perspektywy jego zakonczenia prac na mojej budowie powinnam w polowie wywalic na zbity pysk, pogonic i poszczuc psami (ufff, ulzylo mi ).Ale niestety nie bylo mnie na budowie i tyle, musialam zaplacic nerwem.Plusy,
    ...
  4. Nasza BUKOWA CHATKA

    Jednak jeszcze na chwilę wróciłam,
    bo zajrzałam do komentarzy i znalazłam tam.. no zresztą przeczytajcie sami.
    (mam nadzieję Marku, że wybaczysz mi umieszczenie Twojego komentarza w dzienniku,
    ale nie mogłam się powstrzymać).
    Wasze refleksje po wizycie w Bukowej Chatce są przemiłe,
    a nie każdy zagląda do komentarzy, więc chcę to mieć tutaj.

    " Nasze odwiedziny
    Witam wszystkich „ czytaczy”.
    Tak nazwała nas Iwonka. Nas czyli
    ...
  5. Je?ykowa chatka

    Ostatni wpis 26 marca ... wstydzę się ... no serio ... wstydzę ...:sick:

    Ale to nie jest lenistwo ... to galopka budowlana ...

    I nie będę się tłumaczyć tylko strzelę fotorelacje z placu boju - wszyscy wybaczą

    Zaczne od tego co mi wyszło najlepiej - okna i parapety.

    Właściwie to nie mnie wyszło ale moim modułkom.... (wyjaśnię później )

    Dwa południowe okienka



    ...
Strona 1 z 17